SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PULL HIPERTROFIA

1.Ściąganie na wyciągu górnym 3 x 8p
2.Ściąganie na wyciagu górnym z liną + cable row 3 serie
3.Face pull 3 x 12
4.Uginanie podudzi 2 x 8
5.Uginanie hantli w oparciu plecami o ławkę 3 x 10
6.Drag curl 3 x 10p

+ przedramie i brzuch


Bardzo dobry trening.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pewnie większośc nie próbowała tej wersji ściągania, więc polecam. Klasyczny wyciąg górny i zamiast drązka użyjcie liny. Dzięki temu można mocniej manipulować trajektorią ramion i dopinać łopatki. Wypełnicie tym środek pleców, a więc równoległoboczne + oczywiście najszczerszy grzbietu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Zmiany drążków, uchwytów, lin itd dają fajne rezultaty

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Cześć Ronie! Oczywiście nie zapomniałem o tym, że chcesz mi pomóc, nastomiast:
a)brak czasu, żeby tu wejść
b)przy treningu nóg zapomniałem nagrać przysiady.

Ale wstawiam MC z ostatniego treningu






'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PUSH SIŁA

1.Siady 3 x 5
2.WL 3 x 5
3. Wyciskanie hantli Rampa 5
4.Wyciskanie żołnierskie Rampa 3
5.Wyciskanie wąsko Rampa 5

+ wspięcia z łańcuchem 4 x 15


Cos tam zaczyna sie dziać, na triceps wąsko 120kg x 5 z zapasem na conajmniej 2 powtórzenia. Fajnie byłoby wypchnąć te 140kg do końca roku

Brat dzisiaj w żołnierskim 90kg x 5, od 3 lat natural, choć ćwiczył z wieloma kilkumiesięcznymi przerwami.
Ale i waga jest zacna, bo 107kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dideek, martwy wygląda dobrze. A jak plecy ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No to nic tylko gonić brata z wagą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
On mocno podlany tłuszczem. Ja najwięcej miałem 101kg z jako taką kratą na brzuchu.
Ale waga już mnie nie interesuje. Chce cały czas trzymać przyzwoity poziom bf.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
a jak waga teraz tak +-?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
92/93kg gdzieś. Mocno mnie podlało, ale to chyba woda

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium