SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Na tych filmikach z tylu to faktycznie widac ze nie schodzisz do samego konca i nawet w trojboju mial bys problemy ze by Ci zaliczyli te siady bo glebokosc siady pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej bedzie jak nagrasz filmik z boku i go wrzucisz to wtedy bedzie widac czarno na bialym jak gleboko siadasz:) To bym prosil filmik na 180kg lub wiecej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Nagram od boku jak będę miał jakiegoś kamerzystę pod ręką, choć dla mnie ta debata i udowadnianie czegokolwiek jest bez sensu.
Wiem jak robię przysiady i często pytam asekuranta czy robiłem pełne. Poza tym zawsze korzystam w siadach z rebound i stretch reflex, co dodaje sporo siły. Kiedyś próbowałem robić połówki i w ogóle mi nie szły plus składałem się jak scyzoryk. Ale zdaje się, że w butach ciężarowych nie da się siadać stylem trójbojowym. Albo inaczej-da się, ale to tak jakbyśmy jeździli po górach rowerem szosowym

Nagrywałem kiedyś filmy z innych perpektyw i w innych spodenkach :












Ja nie wiem gdzie mam jeszcze niewykorzystany zakres ruchu.Oczywiście, że można zejśc niżej, ale wiąże się to z całkowitym poluzowaniem sylwetki i dolnego odcinka grzbietu. Mi zależy na zdrowiu, a nie prześciganiu się kto będzie bardziej szorował jajami po podłodze.W trójboju wystarczy usiąśc tak, by górna linia uda była ciut niżej niż kolano. Także kogoś chyba poniosło

PS. Od ostatniego filmu sporo mi się rozrosły uda i łydki. Na filmach tego nie widać, że w udzie jest 6cm więcej i 3cm więcej w łydce, co jest dla mnie ogromnym sukcesem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
17glock
Na tych filmikach z tylu to faktycznie widac ze nie schodzisz do samego konca i nawet w trojboju mial bys problemy ze by Ci zaliczyli te siady bo glebokosc siady pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej bedzie jak nagrasz filmik z boku i go wrzucisz to wtedy bedzie widac czarno na bialym jak gleboko siadasz:) To bym prosil filmik na 180kg lub wiecej:)


Ja też bym poprosił o Twój filmik. To dla mnie zawsze jakiś zastrzyk motywacyjny.
Będę mial kogo gonić.


A ktos jeszcze pytał o formę:

Oczywiście, że będę wycinał, bo wtedy dopiero zacznie to jakoś wyglądać. Możliwe, że wystartuje w następnym tygodniu.
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dokładnie. Ta gadka jest całkowicie bez sensu. Sam chętnie zobaczył bym Wasze filmy jak siadacie tak nisko z zachowaniem prostych pleców!!! Co to za sztuka dotknąć dupą łydki? Tylko jak ci się dupsko podwinie i stracisz naturalną krzywiznę, czym to skutkuje to chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać. Także czekamy na Wasze filmy Panowie
5

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ronie220
17glock
Na tych filmikach z tylu to faktycznie widac ze nie schodzisz do samego konca i nawet w trojboju mial bys problemy ze by Ci zaliczyli te siady bo glebokosc siady pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej bedzie jak nagrasz filmik z boku i go wrzucisz to wtedy bedzie widac czarno na bialym jak gleboko siadasz:) To bym prosil filmik na 180kg lub wiecej:)


Ja też bym poprosił o Twój filmik. To dla mnie zawsze jakiś zastrzyk motywacyjny.
Będę mial kogo gonić.





ale to 17glock cię prosił o filmik
z boku
z 180kg lub więcej na plecach

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Ronie podaj mi na priv swojego maila to Ci wysle kilka filmikow ze by nie bylo ze tylko potrafie duzo pisac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
PUSH HIPERTROFIA

Nogi sobie darowałem, bo powoli będę wdrażał się w redukcje.

A Military press 5 / 8 / 15
80kg x 5 / 70 x 8 / 50 x 15
B Wznosy boczne siedząc 3 x 10-15p

A Gilotynka na skosie 4 x 10-12
B Wyciskanie na skosie ujemnym 4 x 10-12p

A Uginanie na modlitewniku 5 / 10 / 12
50kg x 5 / 35 x 10 / 20 x 12
B Wyciskanie francuskie leżac maxy
50kg x 20 / 30kg x max

+ coś na pompkę


Od dzisiaj powoli ścinam węglowodany i chcę już zacząc zrzucać zbędne sadło. Zaraz napiszę małe podsumowanie masy i wrzucę dwie fotki
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
A więc zaczynam redukcję. Osiągnąłem wszystkie swoje cele i nie chce mi się już wciskać żarcia. Teraz wpadniemy w drugą skrajnośc
Będę działał tak samo jak rok temu-stopniowe (aczkolwiek mocne) obcinanie węglowodanów, a na ostatnie tygodnie CKD ala Gironda, czyli 6 dni tylko jajka i mięso, a dnia siódmego jem co popadnie.

Aktualne pomiary, które będą mnie najbardziej interesowały w następnym tygodniach :

Waga: 101,5kg
Obwód pasa: 89cm


Dokładnie rok temu było :

Waga: 94kg
Obwód pasa: 87cm


Po zeszłej redukcji udało się zejśc do 80cm w pasie. Wówczas ważyłem 85-86kg.
Teraz również chcę zejśc do 80cm i jestem ciekawy, jaka bedzie waga.

Poza tym chcę podtrzymać wyniki siłowe jak to tylko możliwe.Aktualnie jest:

Wyciskanie leżąc 155kg x 2
Martwy ciąg: 210kg x 3
Przysiad: 170kg x 3
Podciąganie na drązku szerokim nachwytem 50kg x 3


Pewnie będę na dniach pisał coś więcej o swoich treningach i diecie, ale od razu powiem, że dorzucę raz w tygodniu kompleksy metaboliczne i może ze dwa razy pobiegam tlenowo, by się rozruszać. Później przejdę na interwały.











Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-05-12 17:39:50

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Zayebista sylwetka. Fajnie się patrzy jak realizujesz swoje cele Duża wiedza, konsekwencja i wyniki są konkretne. Nie ukrywam że jesteś moją inspiracją. Tak jak Ty miałem kiedyś problemy z kręgosłupem i dzięki siłowni i ogólnemu dbaniu o swój organizm wyszedłem z tego

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
mnie również się taka sylwetka podoba. Ogólnie jestem zwolennikiem szerokich pleców,jak Ty masz
Wynik na drążku kozacki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

forma lato