SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dół :

1.Martwy ciąg 3 x 4
2.Przysiady bułgarskie 3 x 8
3.Martwy rwaniowy Rampa 3
4.Hip thrust jednonóż 3 x 10
5.Wspięcia siedząc 3 x 25
6.Wspięcią ze sztangą 3 x 15p

+ abs


Mięsień praktycznie się nie odzywał przy martwym. Po treningu się porolowałem i myślę, że do następnego treningu nóg bedę jak nowy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
A tam, myślę że do 100kg będzie ok. Powyżej tego ciężaru będzie trzeba pomyśleć nad stojakami


Będzie 100 razy a za 101 coś pieprznie. Jak masz stojaki to ich używaj - szkoda zdrowia.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko tam na siłce nie ma osobnych stojaków

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra 1:

1.WL 4 x 3
2.Wyciskanie hantli 3 x 5
3.Podciąganie na drązku 4 x 3
4.OHP 3 x 5
5.Wyciskanie wąsko 2 x 4
6.Uginanie na biceps 3p/6p


W WL 140kg jak szmata :






70kg na biceps :



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Tylko tam na siłce nie ma osobnych stojaków


zayebiście - od razu wiadomo, że to nie siłownia a klub fitness raczej

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dół:

1.Siady 3 x 3
2.Uginanie podudzi 3 x 8
3.Siady z pauzą Rampa 5
4.Hip thrust 3 x 10
5.Wspięcia z łańcuchem + wspięcia jednonóż z talerzem + wspięcia na maszynie 3s



Brzucha nie zdążyłem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I pochwalę się swoim największym osiągnięciem, progres łydki w rok z 39cm na prawie 45cm

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Widac roznice, na duzy plus.

Ronnie co sadzisz o tym zeby wycisk na lawce odstawic na jakis czas i robic tylko dipy z obciazeniem i wycisk na dodatnim skosie z hantlami?
Nie idzie mi lawka za cholere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zależy co jest celem. Jeśli chcesz przede wszystkim rozbudować klatę to wyciskanie sztangi na poziomej nie jest w ogóle potrzebne. Według mnie najlepsza opcja to ciężkie wyciskanie sztangielek z pełnym ruchem, czyli łokcie najlepiej prowadzić nie totalnie w bok ale trochę bliżej ciała. Jak dojdziesz do 60-70tek na serie to klatka ruszy z pewnością.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra 2:

1.WL z pauzą 3 x 4
2.Wyciskanie hantli 3 x 5
3.Dociskanie z pinów 2 x 3
4.Podciąganie na kółkach gimnastycznych 2 x 4
5.Ściąganie na wyciągu 3 x 6-8
6.Francuz
7.Uginanie na modlitewniku



W dociskaniu już dołożyłem 10kg od początku tego planu i myślę, że przełoży sie to na WL. Celem jest dorzucenie jeszcze kolejnych 10kg metodą na cepa: czyli będę robił dopóki się nie uda. Zauważyłem, że tutaj progres idzie bardzo szybko, bo nie ma żadnej blokady psychicznej. Jeśli nie podniosę to po prostu szanga leży na blokadach i nie ma żadnego strachu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium