SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Elegancko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na taki ciężar to tylko jedna reakcja:
pięknie Ronie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Widzę, że znowu mam zaległości w wypiskach ale każdy trening odbył sie zgodnie z planem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zdjęcie z Bartkiem Budzyńskim :



2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poniedziałek góra siłowo

1.Wyciskanie sztangi rampa
2.Wyciskanie hantli z pauzą
60kg x 5
3.Podciąganie na drązku Rampa
Do 65 x 2
4.Wiosłowanie hantlą Rampa 5
Do 115 x 3
5.OHP
70 x 12

+ łapy


Wiosło nagrałem i może wstawię jutro. Na drązku nigdy nie wziałem takiego ciężaru po klacie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No drążek kozacko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kozacko to by było podciągnąc się ze 100kg i taki mam cel, bardzo odległy ale jeśli nazywasz coś celem a nie marzeniem to staje się bardziej realne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wiosło na 115kg :



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Świetnie, że możesz skręcić tak duże hantle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Niestety skręcane hantle mają sporo wad - największa to rozkręcanie się. Potrafi się cholerstwo poluzować nie wiadomo od czego i kiedy. Mnie to najbardziej wkurza, bo trzeba przerwać ćwiczenie skręcić na nowo i znów nie ma pewności kiedy bydlę się rozkręci ponownie. A druga rzecz to gabaryty talerzy - ja jestem szczęściarzem i mamy na siłowni niedużej średnicy 10 kg talerze - wiosłuje się dobrze. Jakbym miał używać np 10 gumowanych - to już by był kwas bo są większe i utrudniają pełen zakres ruchu. Wszędzie są plusy i minusy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium