SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak nie spamuje, tak zaspamuje Jak będziemy robić następny trening, to poproszę, żeby klimę wyłączyli, to może na żywo coś zobaczę

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Czesc,
Powiedz mi tak, do rozwiniecia VMO lepsze:
1.DB Bulgarian split squat
2. Przysiady na maszynie hammer

Kupili wlasnie ta maszyne hummer do przysiadow, dokladnie taka:


Tak na dobcie zrobilem sobie lekko 4x12 i zmiotlo mi nogi tak, ze od wtorku zakwasy nie puszczaja.
CO myslisz?

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
ASNF
jak tak patrzę na fotki to myślę, że 'zmarnujesz' się w męskiej sylwetce - widziałbym Cię w klasyku bardziej, może nie w tym roku, ale jednak


Dzieki ,ten komentarz mnie uskrzydlił Może kiedyś nad tym pomyślę, ale chciałbym dorzucić trochę mięcha i poprawić całe nogi.




Deja vu

Jasna sprawa. Tylko okaze się, że wrzucam fotki swojego kolegi i będzie wstyd. Ale chyba nie zdradzisz swojego trenera.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Szacun ogromny! Forma pierwsza klasa!! Widać że ogromna ilość solidnej pracy włożona w zbudowanie takiej sylwetki

ALE...

tak tak, zawsze jest ale

ale poka nogi

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
mtzwrn
Czesc,
Powiedz mi tak, do rozwiniecia VMO lepsze:
1.DB Bulgarian split squat
2. Przysiady na maszynie hammer

Kupili wlasnie ta maszyne hummer do przysiadow, dokladnie taka:


Tak na dobcie zrobilem sobie lekko 4x12 i zmiotlo mi nogi tak, ze od wtorku zakwasy nie puszczaja.
CO myslisz?


Jak dla mnie numerem jeden są pełne siady-najlepiej przednie Jako urozmaicenie każde ćwiczenie unilateralne, czyli wykonywane jednonóż. Na tej maszynie można zrobić żabie przysiady, czyli stopy mocno na zewnątrz i szerokie prowadzenie kolan. Ale wątpie byś potrzebował takiej plastyki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Przysiady 5x5 ATG - podstawa
Chodzi mi o cwiczenie akcesoryjne majace na celu udoskonalenie "ulomnosci".

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dorzuć jedną serię regresu. Załóż ciężar, którym normalnie robisz 10p i zrób 15-20.
Jako uzupełnienie polecam jednak bułgara, bo to naturalny ruch i dodatkowo wzmocnisz mięsnie stabilizujące kolano. Maszyn w treningu nóg nigdy nie używałem, także mogę tylko teoretyzować.

Skoro już jesteśmy przy nogach, to jutro pstrykne jakieś zdjęcie, ale strasznie wychudły Z resztą na masie siadałem koło 190kg i 150 we frotnach, a teraz może ze 165.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Jaki typ progresji stosujesz ? 190 siad to moj cel jednak poki co brakuje z 40 kg ;x

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
ronie220
[

Jasna sprawa. Tylko okaze się, że wrzucam fotki swojego kolegi i będzie wstyd. Ale chyba nie zdradzisz swojego trenera.


Spoko, pod warunkiem, że Trener będzie publicznie potwerdzał, że mam niski bf Koniec spamu

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Uo panie... Talia osy, kawał łapska, plecy elegancko, pozamiatasz tam chłopczyków w slipkach .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium