SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czesiek43
Polecisz coś na zwiększenie siły podczas podciągania szerokim nachwytem? W ogóle nie chce to isc, jak zatrzymałem sie na poziomie 5-6rep tak nie chce to dalej pojsc


A jakie metody stosujesz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
kozacko pomyślec ze ja sobie musze gumami pomagac a ty sie podciagasz z ciezarem wiekszym niz moja masa ciała szacuneczek

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leciałem jakiś czas każdą serię do maks rep. wychodziło mniej więcej 6-5, 4, 3

I jak stanęło to nie chciało ruszyc juz kompletnie.

Później obrałem troche inną taktyke, zszedłem do nizszych rep i co tydzien sobie to zwiększałem

1, 1, 1
2, 2, 2
3, 3, 3
4, 4, 4,
5, i tu znow to samo, stanąłem na tym poziomie i nie moge tego zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
70 KG
Wielki respekt, ja dopiero jestem na etapie negatyw i dobitka na wyciągu więc taki ciężar w podciąganiu jest dla mnie abstrakcją
ale jednocześnie motywacją za którą dziękuje. Powodzenia.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dawno mnie tu nie było, widzę przygotowania pełną parą 70kg super wynik.

Jaki cel teraz masz ? utrzymanie obecnej sylwetki, czy poprawianie czegoś szczególnego przez zawodami ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzieki Panowie i Panie. Drązek to przez długi okres czasu było jedyne ćwiczenie, w którym mogłem iśc na całośc i stąd te ciężary troche poszły w górę

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Dawno mnie tu nie było, widzę przygotowania pełną parą 70kg super wynik.

Jaki cel teraz masz ? utrzymanie obecnej sylwetki, czy poprawianie czegoś szczególnego przez zawodami ?



Teraz utrzymanie. Chciałem również odzyskać w pewnym stopniu spadki siłowe, ale w wyciskaniu czy przysiadach się nie udało. Jednak jedzenia nadal jest za mało.

Żadnej partii nie poprawie w kilka tygodni. Jedynie mogę poprawić...pozowanie i sztuczny uśmieszek

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czesiek43
Leciałem jakiś czas każdą serię do maks rep. wychodziło mniej więcej 6-5, 4, 3

I jak stanęło to nie chciało ruszyc juz kompletnie.

Później obrałem troche inną taktyke, zszedłem do nizszych rep i co tydzien sobie to zwiększałem

1, 1, 1
2, 2, 2
3, 3, 3
4, 4, 4,
5, i tu znow to samo, stanąłem na tym poziomie i nie moge tego zmienic


Spróbuj wykonywać więcej serii.

Np. :

8 x 1
7 x 2
6 x 3
5 x 4
5 x 5

....itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium