SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To znajoma i sama zaproponowała zebym zrobil swoj trening przy okazji. Ma troche mocy, 15kg hantlami barki lekko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A ja właśnie wracam do domu. Wypiske pewnie uzupełnie jutro, bo pisze z telefonu. Generalnie nie bylo zle. Zapomnialem pojemnika z jedzeniem, wiec stworzylem potreningowy z dwóch paczek zelek i porcji odzywki bialkowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczorajsza wypiska:

1.Martwe ciągi Rampa 5
Nie pamiętam już progresji bo brałem to, co było pod ręką. Skończyłem na 200kg
2.Podciąganie na drązku Rampa 5
0 / 25 / 35 / 50kg x 4 + 20 z cc
3.Wiosłowanie sztangielką lekko
50kg x 20-nie mieli większych hantli
4.Szrugsy Rampa 5
Do 230kg
5.Uginanie na biceps Rampa 5
Do 50kg technicznie i 70kg ...mniej technicznie


Byłem przyzwyczajony do robienia takich ćwiczeń jak MC przy lustrze. Teraz takiej możliwości nie było i czułem delikatny dyskomfort. Nie byłem do końca pewny czy plecy są w dobrej pozycji i czy zachowuję symetrie ruchu. Ale ten ciężar był lżejszy niż u mnie na siłowni. Plus dodatkowo równa podłoga, czego u mnie nie uświadczysz.


Mimo wszystko wole swoją mordownie.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-04-27 12:33:01

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiaj DNT.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Coś mi sie zawiesza forum Jeszcze aktualna fotka grzbietu. Do redukcji już raczej nie dobuduje mięśni.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Grzbiet wygląda solidnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PUSH HIPERTROFIA

A Fronty z pauzą 3 x 6
B Przysiad bułgarski 3 x 8-10p

A Gilotyna na skosie 3 x 10
B Wyciskanie hantli na ujemnym skosie 3 x 10

A Wyciskanie żołnierskie 3 x 10
B Wznosy z dead startu 3 x 10

A Prostowanie z liną 3 x 12
B Francuz ze sztangą 3 x 8-10p

+ łydki.

Z ciekawostek: plecy drugi dzień obolałe-od samych czworobocznych do prostowników.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
Podciagasz sie podchwytem czy nachwytem?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W dniu siły podciągam się szerokim nachwytem Zaraz wypiska z dzisiejszego dnia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PUSH SIŁA

1.Wyciskanie leżąc Rampa 3
50 / 70 / 90 / 110 / 130 /140 / 150 x 3
2.Przysiady ATG Rampa 3
50 / 70 / 110 / 130 / 150 / 165 x 3
3.Wyciskanie hantli na klatkę 1 x max
16 / 21 / 35 / 55kg x 9
4.Wyciskanie hantli siedząc Rampa 5
16 / 21 / 45kg x 5
5.Dipsy Rampa 5
Do 65kg

+ na łydki wspięcia z łańcuchem, bo ktoś rozwalil maszynę.



Coś mi się wydaje, że w wyciskaniu powoli dochodzę do momentu, w którym o każde kolejne 5kg będę walczył miesiącami (oczywiście naturalnie). Spróbuję coś jeszcze dorzucić przez kolejne 2-3 tygodnie, a po redukcji zaczniemy budować siłę innym podejściem. Przysiady jeszcze słabo, ale co się dziwić, skoro dwa lata nie mogłem ich wykonywać większym ciężarem niż 60kg. Przynajmniej przez ten czas ładnie poprawiłem WL i podciąganie na drązku.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium