SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Forma kosa
Barki wyglądają kosmicznie.
Inspirujesz.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Dobrze to wygląda!

Pewnie się nie mierzysz, ale spróbuje. Jakie wymiary? klata? udo? łapa? brzuch? to tylko z czystej ciekawości, żeby zobaczyć ile mi brakuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
mtzwrn
Jaki typ progresji stosujesz ? 190 siad to moj cel jednak poki co brakuje z 40 kg ;x


Różnie. Rampy, stały ciężar, stały ciężar ale z rosnącą ilością powtórzeń-np. 3 x 3, 3 x 4, 3 x 5 i powrót do 3 x 3 aczkolwiek z wiekszym ciężarem. Dzięki tej ostatniej metodzie zwiększyłem swoje maksy o 15-20kg w poprzednim sezonie.

W październiku pewnie wykorzystam podobny schemat, by odzyskać spadki siłowe, a później pomyslę nad wave loading.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
FighterX
forma super!
jaki plan na spuszczenie wody?


Jakiegoś szczegółowego planu jeszcze nie mam Ale prawdopodobnie przez kilka dni dużo wody, a później jej ograniczenie.
Możliwe, że będę popijał jakąś herbatę z pokrzyw.

Jakichś mocnych diuretyków nie będę brał.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Moje wymiary nie są imponujące, ale jak powiedział Gironda "nie liczy się waga i obwody, tylko całkowita symetria"

Talia: 78cm
Klatka: Koło 118/120cm
Ramię: 42cm
Udo: 62cm
Łydka: daj Pan spokój

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A po co komu łydka - mi moje też ktoś zaczarował.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam

Wczoraj jakoś bardzo dużo nie zjadłem, ale dzisiaj planuje 800-900g węglowodanów. Przy tym pewnie wpadnie sporo fatu i białka.
Może wrzucę to jutro z ciekawości do kalkulatora kcal. Jednak dzisiaj jem głownie pełnowartościowe produkty-ryż, makaron, mięso.

Wczoraj zjadłem trochę syfu:






„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A tak zamierzam spędzić niedzielny wieczór

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie w piątek poleciała taka pizza, potem poprawiłem litrowymi lodami waniliowymi , do których napchałem Kinder Bueno i ciastkek Oreo, jak lubisz lody to spróbuj kiedyś takiego połączenia, mega

a ten DB to już jednak nie to samo co kiedyś chociaż jestem fanem całej serii, jak lubisz tego typu anime to polecam Bleach/One Piece/Fairy Tail i oczywiście Naruto z czego każdy z nich to tasiemiec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium