SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020319
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Usunąłem poprzednią fotę, bo zajmowała całą stronę, ale mam cos lepszego. Kolejne za dwa tygodnie

Wypiskę wrzucę później.

1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a znalazłbyś czas, żeby porobić w takich podstawowych pozach, na których widać całą sylwetkę?
pewnie nie tylko ja bym z chęcią takie zdjęcia zobaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Powiedz jakie to są podstawowe to porobię Bo ja ostatnio ograniczam się do sylwetki przodem, bokiem i tyłem.

Niestety posiłkuję się samowyzwalaczem a telefon kładę na stojaku, więc rewelacji nie ma.
Plus nie mam iphone jak każdy trener personalny na którym wychodzi się lepiej niż w rzeczywistości i nie mam majtek armaniego.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
myślałem, że przeważnie z kimś ćwiczysz, wtedy by problemu nie było

chodziło mi o te obowiązkowe, które będziesz prezentował na scenie, myślę, że jednak kojarzysz


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2016-09-13 17:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Spoko, zrobię.

Tam będą z tego co wiem 3 pozy-sylwetka przodem, bokiem i tyłem. A jeśli czegoś nie wiem to już sie dowiem na scenie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Teraz nowy iphone wyszedł więc wszystko przed Tobą .

Naprawdę dobra sylwetka, jest jeszcze czas na doszlifowanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Dzisiaj dzień wolny. Miałem zrobić jakieś interwały, ale cały dzień zabiegany, więc nie było sensu.
Głód mnie ostro ciśnie Nie mam nawet siły mówić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Schodzenie do tak niskiego poziomu tkanki tłuszczowej to przede wszystkim gra mentalna. Fizycznie czujesz się jak dętka oraz psychicznie. ( głównie na treningach można poczuć przypływ energii pozytywnej ) widząc owoce swojej pracy i kształty swojej sylwetki. Abstrahuując od niskich zasobów energii.

Trzymam mocno kciuki.
You can do it.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Dzisiaj już trochę mniejszy zombie. Ale mięśnie regenerują sie wieczność, mimo że te treningi są lekkie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

forma lato