SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Myślę, że jeszcze 5-7kg i będzie w zasiegu na raz.

Pare miesięcy temu miałem taki cel, ale później zaczął doskwierać bark i zwątpiłem. Jednak dostosowałem technike pod siebie i w końcu ruszyło.

Jutro będzie się działo Na drązku musi pójsć 3 x 5 z 50kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Swoją drogą niedługo stuknie 100k odsłon dziennika. Fajnie, że tyle osób zagląda. A wiem, że prowadziłem go nieregularnie i na odczep się.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105



Proszę jak na zawołanie, właśnie dzisiaj

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziennik kozak. Ja stary dziad, a wielu nowych rzeczy się dowiedziałem i podglądam patenty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dziękuje bardzo !

Moje ohp według teorii było wykonywane dobrze, a jednak bark łupał Podejrzewam, że problemem było ułożenie kości ramiennej. Teraz łokcie kieruje do wewnątrz .

Co do "starych dziadów", mój 36 letni podopieczny dzisiaj 85 x 5 w wyciskaniu i 27kg hantle na barki przy 5 miesięcznym stażu. Na początku był problem z 12kg hantlami i 60 w WL.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-01-16 21:42:04

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Stare dziady mają potencjał nie gorszy od młodych - tylko często mają marne podejście do sprawy. Co nie znaczy że nie ma wyjątków.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Halo Panowie ja mam 34 i wcale nie czuje się jak stary dziad ;P

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tutaj zdjęcie właściciela mojej siłowni. Chłop po 50'tce, niegdyś rozpoznawalny kulturysta z osiągnięciami

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Fajną formę prezentuje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Niestety drązek nie poszedł po mojej myśli

1.Podciąganie 3 serie
50kg x 5 / 50 x 4 / 50 x 4
2.Wiosło hantlą Rampa
Gdzieś do 85kg i więcej na ten gryf nie wejdzie. W tym dłuższym ktoś połamał zacisk (nie pamiętam czy o tym pisałem)
3.Martwy ciąg
4.Szrugsy
5.Uginanie stojąc
65 x 4


+ planki

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium