SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Padme
kurcze Ronnie - szacun za ten martwy. lubię zgapiać (znaczy mi się wydaje że zgapiam, bo wychodzi mi siara; to samo z wiosłem czy siadem), ale lubię przynajmniej udawać że zgapiam, że coś z tego wychodzi ;)


Dzięki, ale ja zadowolony będę jak dojdę do 240 x 3 i 260 x 1. Wtedy przyjmę szacun z podniesioną głową

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
FighterX
Chyba będzie lepiej jak zdejmiesz pantofle. Przez nie może Ci iść pierwszy tyłek do góry. Próbowałeś dodać trochę martwego sumo, by wzmocnić biodra?


Możliwe, że masz rację. Robię w butach do pc już tylko z przyzwyczajenia. Ale wydaje mi się, że z tą techniką mam najlepszą dźwignię. Jestem wysoki i w wersji z dupą niżej nie czuję mocy.

Sumo nie robie wcale. Ale chyba martwy rwaniowy troche wzmocni ten obszar, co ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra 1

1.WL 3 x 3
2.Wyciskanie hantli 3 x 5
3.Podciąganie nachwytem 3 x 3
4.OHP 3 X 4
5.Wyciskanie wąsko 2 x 5
6.Uginanie stojąc z prostym gryfem 2 x 5



Trening późnym wieczorem. W trakcie złapała ostra biegunka, co trochę negatywnie wpłynęło na jego przebieg. Oczywiście gdybym był w ładnym fitness clubie to żaden problem. Ale u nas są dwie opcje: albo biec na dwór będąc spoconym, kiedy jest 7/8 stopni i wiatr albo załatwić sprawę w magazynku bez światła, gdzie jest brudny tron siegający do pasa, bez bieżącej wody i ze szczurami pod nogami. By powiała nutka tajemnicy nie bedę pisał, którą opcję wybrałem. Napiszę jedynie, że cały trening ukończyłem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
ronie220
FighterX
Chyba będzie lepiej jak zdejmiesz pantofle. Przez nie może Ci iść pierwszy tyłek do góry. Próbowałeś dodać trochę martwego sumo, by wzmocnić biodra?


Możliwe, że masz rację. Robię w butach do pc już tylko z przyzwyczajenia. Ale wydaje mi się, że z tą techniką mam najlepszą dźwignię. Jestem wysoki i w wersji z dupą niżej nie czuję mocy.

Sumo nie robie wcale. Ale chyba martwy rwaniowy troche wzmocni ten obszar, co ?


Martwy rwaniowy ma trochę inną linię ruchu niż martwe ogólnie. Martwy rwaniowy dodatkowo nie zaangażuje tak bardzo przywodzicieli i odwodzicieli jak sumo. W tym sęk, by troszkę wzmocnić ten brak mocy, nawet możesz robić jako ćwiczenie pomocnicze, nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W następnym planie wypróbuje.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ronnie, a tak z innej beczki, bo wydaje mi się, że nie było tego pytania - jak u Ciebie wygląda kwestia suplementacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko białko z treca popijam i tak jak wspominałem kiedyś, czasem jakaś przedtreningówka wpadnie ale teraz ciężko o coś dobrego, bo wycofali gere z polskich sklepów. Zdaje się, że i na amp już nic nie dostaniesz.

Kreatynę brałem z raz w tym sezonie i jakoś nie zauważyłem działania. Jedynie wzrost wagi, który najczęściej jest powiązany ze złapaniem wody. Jakoś nie czuję po tylu latach tego suplementu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ile kcal teraz wpada? rotujesz węglami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie mam pojęcia Białko do 200g maksymalnie , wegle od 350 do 500g i tłuszcze trudno powiedzieć, bo zdarza się, ze jem smażone mięso i trudno określić ile dokładnie wychodzi. Ale myśle, iż między 100-150g. Dziś pewnie o wiele więcej, bo po treningu miałem ochotę na maca. 2 big maki, 2 mc chickeny, 1 Burger , frytki i lody. Jestem świnia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium