SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Dzisiaj DNT i aeroby na rowerku. Chciałem wrzucić jakieś fotki i filmik w jakich terenach sobie śmigałem, ale telefon nie chce się połączyć z komputerem. Dzisiaj jak widać małżeństwo sie pokłóciło i nie ma wspólpracy.


używasz szosówki czy MTB??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
MTB , bo uważam, że jest uniwersalny. A lubie pośmigać przede wszystkim po lasach i innych, górskich terenach. Kiedyś trochę skakałem na rowerze, więc mam pewną miarę sentymentu do bardziej ekstremalnej jazdy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Też mam górski, ale coraz bardziej mi się marzy powrót do szosówki. Kiedyś miałem i zabawa też była przednia - a szczególnie prędkości.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nie długo wrzucimy myśle foty z treningu co ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak , w nastepnym tygodniu powinno sie udac.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W piatek oczywiscie trenowalem, ale widze ze zapomniałem wrzucić wypiski. Prawie caly dzien nic nie jadlem, tylko wieczorem kilka drinkow i chyba o kilka za dużo, bo przez 40-50 min mialem mocne zaburzenia koordynacji nerwowo-mięśniowej
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiaj sie podładowałem i czuje się świetnie. Czekolada, batony, ciastka, pozniej talerz ziemniakow i dwa jogurty, pozniej pierogi z kapusta, pizza i lody. Jutro powrót do niskich kcal i pewnie będzie dołek psychiczny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4573 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Oooo pierogi też bym zjadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PUSH SIŁA

1.Przysiady 1 x max
130kg x 14
2.Wyciskanie leżąc Rampa 3
Do 140kg , po przysiadach dosłownie wypompowany byłem
3.Wyciskanie hantli Rampa 5
16 / 21 / 30 / 53kg x 5
4.Wyciskanie żołnierskie Rampa 3
Do 80kg
5.Francuskie wyciskanie Rampa 8
Do 60kg


Nie wiem dlaczego, ale w przysiadach złapały mnie straszne skurcze w czworogłowych. Do tej pory czuje w nich straszne spięcie.
Szkoda, bo może wstałbym jeszcze ze 2-3 razy. Mocy sporo uciekło przez te redukcje.

Burpeesow nie zrobiłem, bo chodze jak pokraka.Chyba odzywa się niedobór minerałow.

Muzyka w tle nie moja



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dobry jesteś w upały trenowac w bluzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium