SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Też nie znam tego ale brałbym filmik z t-nation

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No właśnie nie jest pewien co do tego t nation. Raczej chyba chodzi o coś takiego:


Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to już jest kolejna wersja na kanale BPi co innego jeszcze pokazują

Sprawa chyba rozwiązana


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Ronnie, jak powiem że łapy masz konkretne ale tric, przynajmniej na fotach i w pozach, odstaje, to mnie wychłoszczesz sztangą?
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie, tym razem Ci się upiecze Masz rację. Mi całe łapy odstają co widać szczególnie w pozach tyłem. Ale na pompie nie jest źle i tu nie chodzi o sam rozmiar a jakośc, nabicie i okablowanie. Chciałbym tak mieć na codzień.

W następnym sezonie masowym doprowadzę je do ładu. Nie wiem tylko jaką metodą wybiorę. Może trening 3 razy w tygodniu z dużą objętością przez kilka tygodni One rosną , tylko wolno i stąd powstaje dysproporcja. Siłą ich raczej już za bardzo nie poprawie, skoro robiłem francuza 72kg sztangą, wyciskanie wąsko 130kg po klatce, poręcze z 70kg czy uginania z 70kg, a one wciąż małe.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
anubis84
no to już jest kolejna wersja na kanale BPi co innego jeszcze pokazują

Sprawa chyba rozwiązana





Tak, to jest Scott press.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiaj PUSH SIŁA . Nie chce mi się wrzucać całej wypiski. Wrzucę tylko film z wyciskania wąsko, którę robię na końcu.
100kg jak piórko. Później 120kg i 50 x 43



Tak, odrywam dupe



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki
Próbowałem dzisiaj tego wyciskania zza karku szeroko( powiedziałbym że nawet bardzo szeroko) Na próbę malutkim ciężarem, wchodziło pięknie, żadnego dyskomfortu i ładna pompa. Będę musiał znaleźć miejsce na to w planie.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Spotkałem ostatnio znajomego, któremu ułożyłem trening na barki i jest bardzo zadowolony, a to już niezły koń

Na początku robi wyciskanie hantli w rampie i później tzw. odkurzanie wszystkich sztangielek na siłowni (dropsety).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dywany na siłowni, elegancko

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium