SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam witam

Czas nadrobić zaległości. Oczywiście wszystkie treningi zrobione, tylko nie było kiedy wrzucać wypisek.

W weekend byłem na szkoleniu u Tadeusza Sowińskiego. Generalnie polecam z pełną świadomością. Wszystko poparte badaniami naukowymi, a samo szkolenie prowadzone z pewną dozą humoru. Większość tutaj zna tego Pana, więc nie będę się rozpisywał, ale wiedza jak i sposób jej przekazywania na wysokim poziomie. Po zajęciach poszliśmy na obiad i Tadzio okazał się w porządku gościem. Pisząc kolokwialnie-swój chłop, a nie jakiś nadęty paw Poznałem też forumowego kolegę DamianaFreelsa (nie wiem czy dobrze napisałem). Również pozytywny człowiek, który poinstruował mnie jak dostać sie do noclegowni.

Dorzucam fotkę. Nie widać tutaj rozmiaru Tadeusza, ale sylwetka jak na naturala naprawdę solidna. Łapy nieżle nabite i użylone.


Zaraz nadrabiam wypiski.


„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W niedziele w ciągu dnia zjadłem może z 600-700kcal, a więc tyle co ludzie w obozach zagłady, ale zamiast jeść jakieś śmieci to wolałem sie przygłodzić. Po co mają mnie dręczyć wyrzuty sumienia

W poniedziałek więc nie było jakiejś mega petardy na siłowni:

PUSH SIŁA

1.Przysiady 1 x 5 do
140kg
2.Wyciskanie leżąc 2 x 4 do
130kg
3.Wyciskanie hantli Rampa
46kg x 13
4.Military press 3 x 5
70kg
5.Francuz Rampa 6
70kg

+ łydki

Po treningu 4 min burpees-niestety tylko 48 p Jestem mięczakiem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj znowu nie dojadłem i było może ze 2 tys kcal, ale dzisiaj już ciut lepiej:

PULL SIŁA

1.Martwy ciąg lekko
150 x 3
2.Podciąganie nachwytem Rampa
0 / 10 / 30 / 40kg x 9
3.Wiosło hantlą Rampa 5
16 / 21 / 35 / 43 / 98kg x 3
4.Szrugsy 2 x 6
180kg
5.Uginanie z gryfem łamanym Rampa 5
22kg / 37kg / 52kg / 70kg x 5


+ brzuch.


JUTRO ROBIĘ ŁADOWANIE !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Tadziu to mentor dla większości rozgarniętych forumowiczów

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
ronie220

W weekend byłem na szkoleniu u Tadeusza Sowińskiego.

A ja się zastanawiałam czy to Ty czy nie bo z filmików nie byłam pewna. A siedziałeś tuż za mną i za paulą (też z forum) na szkoleniu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To było się przedstawić nickiem

Z Damianem tak się poznaliśmy. Na początku nie dowierzał, że jestem Ronie.
Coś mi się wydaje, że było tam troche więcej userów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
48 powtórzeń po treningu na tylu kaloriach to chyba całkiem niezły wynik

Mogę cały czas pisać na forum czyli woda z cytryną podziałała ? ;D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na Twoje szczęście w ostatnich dniach nie miałem takiego kryzysu, więc nie było trzeba się ratować

W poniedziałek musi pójsć wiecej niż 50. W innym wypadku usuwam dziennik.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Hahaha, jaka faza! Dojdziesz do 50 i kończysz z burpees, czy będziesz cały czas wplatał je w treningi?

Fsl, Ty też nieźle pocisnąłeś, a to było o ile pamiętam po Oly i WODzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ostatnio 50 zrobiłem . Chciałbym dojśc do 60-70 do końca redukcji.
Uważam, że te 4 min dadzą w kontekście redukcji o wiele więcej aniżeli 30-40min nudnego cardio Metabolizm porządnie nakręcony, a do tego poprawa wytrzymałości i ...siły charakteru

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium