SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak byłem an jednej z siłowni to największe były 50-tki to chłopaki dołożyli po bokach po piętce i na taśmę skleili

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja nigdy nie operowałem sztangielkami większymi niż 25-30kg, więc nie znane mi były takie problemy.Nadal uważam, że cyca można rozbudować trenując małymi ciężarami, ale czasem i ego trzeba posmyrać

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj późnym wieczorem zrobiłem PULL.Mam sporo filmików i zdjęcia.Jeśli tylko brat mi je prześle, to wstawię

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Wiekszy ciezar to pobudzenie innych wlokien to i inny bodziec, wiec pewnie dodatkowa mozliwosc rozbudowy ;)

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiaj PUSH HIPERTROFIA.I znowu po nieprzespanej nocy Wczoraj wypiłem kilka piw i trochę wina, ale nie odbiło sie to jakoś specjalnie na formie.

Jakaś fotka grzbietu, żeby dziennik był bardziej kolorowy

1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Wrzucaj te filmy i zdjęcia z PULLa

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
ronie220
1.Chcę w tym sezonie dobić do 100kg na wadze.
2.Chcę wyleczyć kręgosłup i doprowadzić lewy bark do normalności (mam chroniczne kontuzje po wyc. żołnierskim)
3.Chcę znacząco przebić swoje maksy siłowe.
4.Chcę wziąć ślub z miłością mojego życia i kupić dom

Teraz trenuję systemem PHAT, który służy mi bardzo dobrze.Bedę to ciągnął do skutku, a zmiany wprowadzał jedynie w treningiach hipertroficznych.


Moglbys rozwinac punkt nr 2 w jaki sposbos sie to stalo tj przez zla technike czy jak? Teraz w ogole nie wykonujesz tego cwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wykonuje, aczkolwiek kosmetycznym ciężarem.

Technika była w porządku.Przyczyny należy szukać w mojej sylwetce, brakach mobilności i wadach postawy.Można powiedzieć, że sam się diagnozowałem, więc nie jestem pewny w 100% czy te podejrzenia są słuszne.Wzmacniam rotatory, poprawiam stabilność barków i pracuję nad mobilnością, bo miałem w tym rejonie straszne blokady.Myślę, że przyczyną może być przodopochylenie, które mam od dawna.

A o kręgosłupie już trochę pisałem w tym temacie.Może jutro napiszę coś więcej, ale pierw skonkretyzuj pytania

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mam dwa udane dni treningowe za sobą.

Wczoraj PUSH, gdzie udało sie cisnąć wąskim chwytem 125 x 4 i powalczyć z 53kg hantlami.
Dzisiaj powiosłowałem jednorącz 95kg hantlą i pouginałem na biceps 70kg (oszukane rzecz jasna).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Gonisz mnie dryblasie , ja ostatnio 145kgx5 wąsko w fat gripz w superserii :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium