SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
pewnie jedną z tych "przedtreningówek" jego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Kiedy nie wejdę, to zawsze widać przemianę na plus;)

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Powiadomki !! Na szybko przeleciałem kilka stron. Super to idzie, przemyślane treningi, dieta i efekty są !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Dzieki za pozytywne komentarze


Jak widzicie, moje wypiski są trochę nieregularne, aczkolwiek jeśli macie jakieś pytania dot. treningu siłowego czy dietetyki to zapraszam. Możemy trochę merytorycznie "pospamowac"


Ostatnio padł rekordzik w wyciskaniu- 100kg x 18 plus 60kg hantle na 4 ruchy, ale tym razem po kilku roboczych seriach w WL.
Są postępy.


Postanowiłem zakupić sobie buty do podnoszenia ciężarów. Myślę, że to bardzo dobra inwestycja. Na dniach pokażę zdjęcia i dopiszę jakąś małą ocenę.

Aktualna waga: 97kg. Niedługo wrzucę komplet aktualnych fotek.


Pozdrawiam !





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-02-11 20:07:18

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Czekam z niecierpliwością. Swoją drogą zakup takiego obuwia to duży wydatek?

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Kilka miesięcy temu kupiłem Do-Win. Na allegro stoją po 269 zł i sprawdzają się super.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
PoGGromca zależy jakiej firmy zerknij np na buty mośka Polska firma ok 280 zł.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
też właśnie myślę o takich butach, daj znać jakie konkretnie i jak się sprawują \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
anubis84
PoGGromca zależy jakiej firmy zerknij np na buty mośka Polska firma ok 280 zł.

Prawie je kupiłem, ale jednak zdecydowałem się na Dowin. Jak poszukasz po necie to na mośka sporo negatywów znajdziesz. Ja odpuściłem .

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Ja mam adidasa. Dałem 4 liscie, ale z tego co wiem mozna juz w promocji za 350 dostac.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

forma lato