SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PULL HIPERTROFIA

Lekko i przyjemnie

1.Cable row szerokim nachwytem 4 x 10
2.Ściąganie drązka na prostych rekach 4 x 8-10p
3.Face pull + szrugsy z hantlami 4 x 10
4.Wyprosty na ławce rzymskiej 2 x 10
5.Uginanie stojąc 4 x 10
6.Młotki 3 x 12

+ brzuch



Właśnie zaczynam podbijać węglowodany w diecie.Będę się ładował do jutra. Nie wiem ile ich dokładnie wpadnie, ale dzisiaj pewnie nie więcej niż 400-450g. Jutro może powalczymy o 600-700g. "Powalczymy" to może złe słowo, bo da sie spokojnie to przejeśc, ale trzeba siedzieć non stop w domu i żreć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ee tam, miałem tyle ww w końcówce okresu masowego i wcale nie było tak, że tylko siedziałem i jadłem
spokojnie to łączyłem z praca i szkołą i nigdy nie było problemu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Właśnie widzę, że u wielu osób to standard. Ja w okresie masy miałem najwięcej 500-550g węgli i już musiałem sie ratować gainerem. Grunt to dostarczać te kcal z wartościowych źródeł. Ja np. po zjedzeniu słodyczy jestem zmulony kilka godzin.

Niejadkiem nie jestem skoro na jeden posiłek wpadało 2,5 torebki ryzu i mięcho.
Hmm...może tego tłuszczu mam w diecie więcej niż mi się wydaje

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
mMoże i te tłuszcze Cie właśnie zapychają, bo ja przy 750g węgli miałem ich około 100.
U mnie proste leciały jedynie po treningu w postaci jakiś owoców, ale też już się przymierzałem do vitargo, bo jakbym jeszcze podbił do tych 800 to mógłby się juz pojawić lekki problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Panie, ale 750 to już naprawdę ogromna ilość. Nie mierz wszystkich swoją miarą

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj zjadłem koło 600-700g węgli . W sumie dało radę więcej, ale byłem poza domem kilka godzin . Wtedy ratowałem się waflami ryżowymi i słodzonym napojem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PUSH SIŁA + OBWODY

1.Przysiad Rampa 5
Do 135kg lekko
2.Wyciskanie leżąc Rampa 5
Do 125kg
3.Wyciskanie hantli Rampa 5
Do 53kg
4.Wyciskanie żołnierskie Rampa 5
Do 70 x 3, ale był spory zapas sił
5.Wyciskanie wąsko
110kg x 7

+ łydki

i 10 burpees + 30s biegu bokserskiego x 5 , bez przerw. Będę dokładał jedną serię co trening.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Świetny dziennik, Ronie. Czysto merytorycznie prowadzony.
Znakomita forma, oby tak dalej. Tak trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki. Formę to wam dopiero pokaże za kilka tygodni.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PULL SIŁA

Zluzowałem z ciężarami. Nie bede ukrywał, że na tej kaloryce po sesji treningowej czuję sie dosłownie zniszczony. Stawy również zaczynają się odzywać.


1.Podciąganie Rampa 5
Do 45kg
2.Wiosło sztangielką Rampa 10
Do 50kg
3.Szrugsy z tyłu 3 x 10
50kg
4.Uginanie podudzi leżąc 3 x 8
5.Uginanie stojąc Rampa 6

+ abs

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium