Dwukrotny zwycięzca zawodów Mr. Olympia w kategorii Classic Physique Chris Bumstead, w drodze do Olympii 2021 koncentruje się na wprowadzaniu niewielkich, ale istotnych ulepszeń w swojej sylwetce. Pomimo uzyskania doskonałego wyniku od sędziów w ubiegłym roku, Chris wciąż pragnie być lepszy i chce pokazać się w tym roku w jeszcze lepszej formie. Regularnie wrzuca zdjęcie na swój profil na Instagramie, więc fani mają podgląd tego, jak wygląda. Z pewnością nikt nie jest rozczarowany, zwłaszcza po ostatniej aktualizacji, gdzie Bumstead zaprezentował nogi, demonstrując tym samym niesamowitą separację. Napisał krótko:

"To samo, to samo w tym roku. Po prostu lepiej.”

Chris nigdy nie miał problemów z mięśniami nóg, ale jest jedną z tych osób, które ciągle dążą do perfekcji. Do zawodów ma jeszcze około siedem tygodni, więc jesteśmy przekonani, że wypadnie jak zawsze doskonale. Krytycy Chrisa od dawna wskazywali na jego ramiona jako słaby punkt w jego sylwetce, ale on nieustannie pracuje i nad tym. 

 

Przyglądając się jego zdjęciom, trudno sobie wyobrazić, że znajdzie się ktoś, kto będzie miał szansę na pokonanie Bumsteada na Mr. Olympia 2021 roku. Oczywiście wciąż jest wielu pretendentów do walki o pierwsze miejsce ​​i jest on tego świadomy, dlatego nie zwalnia tempa i daje z siebie wszytsko na ostatniej prostej. Jak myślicie, czy Chris Bumstead zdobędzie trzeci tytuł z rzędu na tegorocznej Olympii?

 

Komentarze (0)