Niekwestionowany mistrz Classic Physique, Chris Bumstead zaledwie tydzień po zdobyciu piątego tytułu Mr. Olympia opublikował na Instagramie post, w którym poinformował, że on i jego narzeczona, Courtney King, spodziewają się pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat w 2024 roku. 

Bumstead od czasu, gdy w 2019 r. zdobył swój pierwszy tytuł Olympia jest niepokonanym mistrzem w kategorii Classic Physique. Cbum musiał zmagać się z kilkoma kontuzjami od tego czasu, takimi jak naderwanie bicepsa, czy urazem mięśnia grzbietu, co stało się tuż przed zdobyciem czwartego i piątego tytułu Classic Physique. Jest wyjątkowy zawodnikiem, który na obecną chwilę nie ma sobie równych.

Bumstead i jego narzeczona Courtney King poznali się w 2018 r. i od tego czasu są nierozłączni. We wrześniu 2022 roku zaręczyli się, a niebawem rozpocznie się nowy pełen wyzwań etap w ich życiu, związany z posiadaniem dziecka. Courtney King jest byłą mistrzynią Ms. Bikini Olympia, która nie startuje w zawodach sylwetkowych już od dłuższego czasu.

Bumstead nie jest jedynym kulturystą, który spodziewa się pierwszego dziecka w 2024 r. Derek Lunsford, który właśnie zdobył tytuł Mr. Olympia także ogłosił, że spodziewa się dziecka na początku 2024 r. W Orlando przyprowadził żonę na scenę i pocałował ją w brzuch. Wszystko wskazuje na to, że rok 2024 będzie pełen emocji i mamy nadzieję, że wielu pozytywnych wiadomości.

Komentarze (2)
F1.08

I mozna na cyklu? Mozna :)

1
lordknaga

ciii, zaraz powiedza ze kto inny zalal albo ze klinicznie, on nie moze przeciez, bo towar leci :-D

1