Melissa Bumstead to znana trenerka i zawodniczka IFBB Figure, żona zawodnika Men's Open Iaina Valliere i siostra Chrisa Bumsteada mistrza Classic Physique Olympia. Jest także wpływową osobą w mediach społecznościowych. Niestety znalazła się w olbrzymich tarapatach. Została aresztowana za rzekome importowanie sterydów do Stanów Zjednoczonych w Martin County na Florydzie.  Jak podają zagraniczne media, urząd celny losowo wybrał paczkę, która przechodziła przez granicę z Kanady do USA, poddając ją szczegółowej kontroli. Gdy odkryto, że opakowanie rzekomo zawierało wiele sterydów anabolicznych, takich jak propionian testosteronu, propionian drostanolonu i oxandrolon oraz inne leki na receptę, urząd celny skontaktował się z biurem szeryfa hrabstwa Martin. W tym momencie władze śledziły przesyłkę, która była zaadresowana do Melissy Bumstead.

Detektyw potajemnie dostarczył paczkę bezpośrednio Melissie, a śledczy twierdzą, że dowody wskazują na to, że otworzyła paczkę. Została następnie aresztowana i postawiono jej sześć zarzutów związanych z posiadaniem substancji niedozwolonych. Warto zauważyć, że adres, pod którym paczka została dostarczona, był powiązany ze spółką, która jest zarejestrowana na Chrisa Bumsteada. Na razie nie został on aresztowany i oskarżony, co oznacza, że ​​jego start w Olympii na tę chwilę jest bezpieczny.

Melissa została zwolniona z więzienia następnego dnia po tym, jak wpłacono kaucję (nie ujawniono w jakiej kwocie). Oczywiście, dopóki nie zostanie udowodniona jej wina i nie zostanie skazana przez sąd możemy tylko dyskutować o tym, czy miała z tą przesyłką coś wspólnego. Jeśli jednak zostanie uznana za winną, może pójść do więzienia, zapłacić z pewnością niemałą grzywnę, a także będzie miała zakaz wstępu do Stanów Zjednoczonych. Jesteśmy ciekawi, jak dalej rozwinie się ta sprawa.

Komentarze (9)
Bull

to nie moje sterydy, jakaś pomyłka

4
_Knife_

Tępe dzidy nie wiedzą, że przesyłki międzynarodowe sa poddane wnikliwej kontroli i chociażby przeswietlaniu. Kiedyś miałem ampulke za granicą, ale przypadkowo w kosmetykach, nikt nie wnikal na lotniskach. Ale zupełnie inaczej wygląda duża paka pełna flakonow i ampulek. Cóż... Niektórzy co "blyskotliwsi" kiedyś wrzucali fotki toreb towaru i dopisek wycieczka do Grecji. Też gratuluję instynktu samozachowawczego. W USA SAA zrównali prawie z narkotykami, więc naprawdę nie warto przesyłać underow.

2
lordknaga

no co, rodzikna naturali, przeciez tam nikt nie bierze - tutaj nie udowodniono winy ale kazdy wie, ze jest w 100% winna, do tego paka na 'kogos' pewnie tym razem jej popuszcza.

2
rarytas1

Zamawiała odżywki wysłali koks ktoś się pomylił

1
wincol

I co w tym takiego dziwnego ... kolejny art. bez większego sensu i szukanie sensacji na siłę. To jest sport zawodowy, wszyscy wiedzą że wszyscy biora. Jej błąd że dala się załapać i tyle. Byłby to jakiś nieznany nikomu Janusz to sensacji by nie było.

1
lordknaga

no wlasnie dlatego jest sensjacja, bo to nie jest malo znany janusz a siostra mr olympi :-D ?

1
wincol

Co to za sensacja skoro wiadomo ze bez dopingu w tym sporcie nie można zaistnieć i to wiedza wszyscy ze każdy bierze .. gdyby jej nie złapali z towarem to myślał bys nie ona i inni nie biorą? No pewnie ze nie, dlatego uważam że to żadna sensacja

0
lordknaga

to ze biora - to kazdy wie, poprostu smieszne ze gosc ktory ma podopiecznych online i koksuje od lat, dal sie zlapac i jeszcze zrobil to na zone :-D w tak amatorski sposob... w pl suple spod lady juz idzie prawie tak latwo dostac, ze praktycznie jak suple w sklepie a kanada musi importowac z usa? przeciez ten kraj wielkosciowo jest w cholere duzy... a usa dalej, niektore stany mozna uzywac dragow i broni palnej a za saa sie idzie dalej jak by sie krysztalem handlowalo %-)

0
K0currro

Kolejny raz widac jak na dloni, ze ten zakaz SAA w USA jest idiotyczny. Nigdy nie bralem i nie zamierzam, ale jesli ktos inny (pelnoletni) chce ryzykowac wlasne zycie, to powinien miec do tego pelne prawo.

2