Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay niedawno ujawnił, jak obecnie prezentuje się jego sylwetka. Zdobywca tytułu Mr. Olympia 2020 podzielił się kilkoma zdjęciami z postępów na Instastory. Wygląda na to, że mistrz jest gotowy do obrony swojego tytułu. Big Ramy od czasu swojego zwycięstwa w grudniu, nie pojawiał się zbyt często publicznie. Nie udziela się jakoś szczególnie aktywnie w mediach społecznościowych i nie deklaruje, że w tym roku zdominuje konkurencję. Pracuje raczej w ciszy, robi i idzie po swoje. Jak na osobę z takim tytułem, jest niezwykle skromny. Z resztą zawsze był i nigdy nie przechwalał się, ani nie składał żadnych deklaracji. Niektórzy uważają, że to trochę dziwne, że Ramy nie promuje otwarcie swojego kolejnego wyjścia na scenę. Wydaje się być przekonany, że jego czyny przemówią głośniej niż słowa.

 

Źródło: Instastory big_ramy

Na szczęście zaspokoił ciekawość fanów i uchylił rąbka tajemnicy odnośnie aktualnej formy. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, w jak dobrej jest kondycji. Stosunek jego ramion do talii jest naprawdę zdumiewający. Chociaż…? Pojawiło się też kilka wątpliwości odnośnie tego, kiedy tak naprawdę zdjęcia zostały zrobione. Fani spekulują, że być może zostały wykonane kilka miesięcy temu. To dość powszechny trend w erze mediów społecznościowych. Kulturyści wypuszczają „aktualizacje sylwetki”, które tak naprawdę nie ujawniają ich obecnej formy. Zbijają z tropu rywali i dają fałszywy obraz aktualnych postępów. Jeśli Big Ramy podąża za tym trendem, to możliwe, że jest w jeszcze lepszej formie, niż nam się wydaje. Jesteśmy ciekawi, jak zaprezentuje się w październiku na scenie Mr. Olympia.

Komentarze (4)
Bull

Talia na tych fotach a na scenie to dwie inne osoby.

1
F1.08

Trzymam kciuki. Niezwykle skromny zawodnik. Ciezka praca i zero efekciarstwa.

2
zolo333

Talia na tych zdjęciach to fotoshop?? Przecież nie ma takiej "wąskiej" tali

0
lordknaga

talia imo nie photoshop tylko co innego zdjecia robione od luster i pod katem z gory a co innego ze sceny 'z dolu' on nie ma wielkiej talii jesli chodzi o proporcje to jest ona dosyc waska, poprostu tak wyszedl na tej focie.

0