Calum von Moger przez wiele lat pracy zbudował imponującą sylwetkę. Jest bez wątpienia bardzo wpływową postacią w kulturystyce i fitness. Połączenie prawdziwej pasji do współzawodnictwa oraz chęci motywowania i inspirowania ludzi sprawiło, że stał się bardzo popularny w mediach społecznościowych. Ostatnia sesja treningowa australijskiego kulturysty pokazuje, że mężczyzna cały czas dąży do poprawy formy. Doświadczył sporo sukcesów i porażek w ciągu ostatnich lat i wie czym jest cierpliwość. Seria niefortunnych kontuzji odsunęła go na jakiś czas od aktywności fizycznej. Na szczęście udowodnił, że tak łatwo się nie poddaje i odbudował sylwetkę, zyskując przy tym szacunek fanów. 

2021 rok jest jak dotąd dobrym rokiem dla Caluma von Mogera. Nie tylko poprawił swoją i tak już imponującą sylwetkę, ale także wykonał dobre ruchy biznesowe. Australijski kulturysta przyjeżdża do Kalifornii, gdzie ma nadzieję dalej budować swoją markę. Z pewnością wielu jego fanów spośród 3,2 mln osób zrobią wszystko, aby zobaczyć go osobiście. Zobaczcie jak aktualnie prezentuje się jego sylwetka i dajcie znać w komentarzu, jak ją oceniacie. Damskiej części redakcji bardzo się podoba :)

 

 

Komentarze (4)
Christo87

Sylwetka jak sylwetka...CvM to ofiara naszych "instagramowych" czasów. A najlepsze były jego zadatki na aktora :D konkretnie się uśmiałem oglądając Generation Iron

2
lordknaga

przeciez 99.9% kulturystow to beztalencia :-D jest koles medialny i robi kase w sumie z niczego, to jakis talent tam ma... zycie ciagle rzuca mu klody pod nogi - wypadki do tego bekart, mozliwe ze to karma.

1
gokuson

Jego majątek wyceniają na kilka mln $ więc wyciska z tego co się da

1
natasza__

Ja tam bym z łóżka go nie wygoniła :)

0