Nie można zaprzeczyć, że Big Ramy był największym zwycięzcą na Olympia Weekend. Po otrzymaniu specjalnego zaproszenia do udziału w zawodach, wyglądał na scenie lepiej niż kiedykolwiek. Tuż za nim, przynajmniej pod względem zwycięstwa w weekend, był dwukrotny mistrz Classic Physique - Chris Bumstead. Kanadyjczyk udowodnił, że jest najlepszym sportowcem w tej kategorii, nie pozostawiając wątpliwości co do tego, kto jest na czele. Tak więc dwóch największych zwycięzców ubiegłego weekendu, czyli Big Ramy i Chris Bumstead, zrobili sobie sesję zdjęciową po imprezie.

Ci dwaj mistrzowie stanęli twarzą w twarz, a pozowanie sprawiło im dużą przyjemność. Zdjęcia doskonale ukazują, jaka jest różnica między Open Bodybuilding a Classic Physique. Trzeba przyznać, że obaj panowie wyglądają niesamowicie! Mówią, że o gustach się nie dyskutuje, ale my jednak zapytamy. Który typ sylwetki bardziej Wam się podoba?

Komentarze (14)
Bull

Cbum i jego kategoria to przyszłość

3
seba5700

Przkro patrzeć co się dzieje od czasu jak odszedł największy schmoe w historii Joe Weider... Pewno pejsy mu stają dęba w grobie, bo "Big Ramy" to jest najbardziej pokraczny kurdupel w historii tego konkursu.

2
Karlitopl

Chris zdecydowanie. Wygląda fantastycznie. Nawet stylówa z wąsem jest Classic :)

4
alex79

Ha ha ha....i to ma byc Mr. Olympia
Duzy to on jest.. gabarytowo bylo wiadomo od poczatku ze zawsze wielki...ale nic po za tym....w tym skladzie sedziowskim to chyba był "Stevie Wonder" jako glowny sedzia...;)

0
F1.08

Alex - ty chyba nie oglądałeś tych zawodów co? ;) Ramy był z nich wszystkich zdecydowanie najlepszy. To nie wina sędziów tylko tacy zawodnicy byli. Ramy wygrał zasłużenie zostawiając w tyle nawet Phila. A proporcje ma takie jakie ma - nigdy nie były idealne. Ale na tle konkurencji pozamiatał.

Gdyby Chris chciał zwiększyć rozmiary do poziomu najwyżej kategorii, to też pogubiłby trochę proporcje. Coś za coś - albo rozmiar albo idealna sylwestka. Porównywanie ich obu to jak porównywanie SUVa z autem sportowym. Bez sensu.

2
zolo333

Olimpia- wygrywa najbardziej dokoksowany gość, co wygląda pokracznie ,monstrualnie i z olbrzymią masa. I taki jest Ramy.
A do bycia ładnym, estetycznym , proporcjonalnym its są inne kategorie.
Mr.Olimpia ma być gość co zwykły człowiek nigdy takiej masy nie zrobi.

2
zolo333

Tak powinno być. Wygrał najwiekszy

1
basmann

a które miejsce zajął Karol Małecki? Mówił że zawojuje USA

0
lordknaga

malecki chyba rok temu startowal, pamietam ze nie wyszedl nawet po prejdugingu bodajze na newyork pro, i poszedl sobie zawiedzac miasto - dostal dyskwalifikacje czy tam ostatnie miejsce, a sam sobie stwierdzil ze byl chyba 8. malecki to niestety nie ta liga, karte ma w npc ale co on tam moze zdzialac?

0
rarytas1

Karol Małecki jest po kontuzji bicepsa i raczej już nie będzie startował bo ta jego ręką lipnie wygląda

0
wincol

Wszystko jest kwestia gustu , sylwetka Cbuma świetna ale wychowany jestem.na open Mr Olimpia, gdzie była to jedyna kategoria i dla mnie to jest główna atrakcja ,a ze w ostatnich latach za bardzo nie było kogo tam oglądać ro inna sprawa.. dzisiaj jest boom na classic phisique a za.pare lat znowu moze sie okazać że open wroci do łask , tego nie wiemy

0
Aleksander Sobierajski

Oczywiście, że Ramy. Jest dużo większy od Bumpsteda

0
sebaa288

no i dlatego wlasnie kulturystyka schodzi na psy...Ramy bo byl duzo wiekszy :).....

0
Aleksander Sobierajski

@sebaa288 według mnie nie schodzi. bo ja prosty chłop jestem i wielkość to główny wyznacznik dla mnie, ale każdy może mieć swoje zdanie

0