SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Git ważne, że idzie wszystko do przodu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Powiem wam, że nie doceniałem wyciskania sztangielek w kontekście rozbudowy klatki.Teraz z pełną świadomością mogę stwierdzić, że sztanga się nie umywa.Cyc poszedł do przodu na całej linii.Dodatkowo prawie po każdym treningu wyciskania mocne doms'y na klatce, a trenuję już 15 tygodni tym programem (zmiany jedynie w dniach hipertrofii).

Tyle że wyciskać hantle też trzeba umieć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Otóż to nie każdy dobrze ogarnia hantle a potrafią dobrze działać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Czemu nie poszalejesz w martwym?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bo miał problem z kręgosłupem z tego co pamiętam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Puk puk żyjesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Żyję, żyję.Nic spektakularnego się nie wydarzyło, więc nie piszę.Miałem pytać o to samo w Twoim blogu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witajcie

Wczoraj przy wyciskaniu leżąc mocno się odezwały rejony przy samych pachach.Najprawdopodobniej są to przyczepy klatki.
Kiedyś już miałem z tym problem przy większych ciężarach.Skąd się to bierze ? Nie mam pojęcia.Rozciągam te rejony po każdym treningu, zaś przed wykonuję sesję rozciągania dynamicznego w celu mobilizacji i zwiekszenia elastyczności.Ćwiczę rotatory i wyciskam w wersji najbardziej bezpiecznej-tj. węższy chwyt i prowadzenie sztangi na dół klatki.Zdaje sie, że to po prostu ból przeciążeniowy.Narazie jest dobrze i jestem w stanie normalnie trenować, jednak dolegliwości się intensyfikują wraz ze wzrostem cieżarów.Najprawdopodobniej cofnę się z ciężarami i będę robił więcej serii/krótsze przerwy.

Faktem jednak jest, że ciągnę już ten plan 15 tygodni i ciało może być zmęczone.Życiówki udało się pobić.
Wczoraj wycisnąłem 140 x 5 (po siadach przednich, które mogły odebrać troche energii).Czy to dobry wynik ? Trudno mi o tym mówić.Na pewno mógłbym jeszcze dołożyć .Myślę, że te 150 x 5 naturalnie byłoby realne w moim przypadku po kolejnych kilku miesiącach.Jedno jest pewne-żeby przebić stary maks o 10kg potrzebowałem prawie 4 miesięcy przemyślanej pracy.Partner treningowy, który wszedł na towar, dołożył 10kg w przeciągu 3 czy 4 tygodni, a dopiero sie rozkręca.

Dzisiaj fajny trening grzbietu.Drążek po seriach właściwych zrobiłem wytrzymałościowo.Poszło 25 powtórzeń.Mam nagrane, jeśli chcecie to wstawię.

Mam też nagranego bicka



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kolego ogarnij filma bo cos nie działa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Już powinien śmigać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium