SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Katabolizm Cię zeżre

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
No niestety


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-08-05 16:18:58

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mam ostatni miesiąc masy, więc postanowiłem obrać po raz kolejny priorytet na ramiona i dodatkowo klatkę. Jest szansa, że dobiję do 45cm w łapie a to zawsze był upragniony cel. Z ciężarami już narazie zluzuję, bo przegnę i skończe z kontuzją.


Pierwszy raz od dawna będę jechał klasycznym splitem :

klatka + barki i łapy
x
grzbiet
klatka + barki i łapy
x
nogi
x


Zaraz wrzucę wypiskę z poniedziałku. Cyce i łapy zniszczone do dzisiaj

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Klatka + barki i łapy


1.WL Rampa 6 i regres
50/70/90/110/130/ 140 x 6 / 130 x 8
2.Wyciskanie hantli z pauzą na dole Rampa 6 + regres
53kg x 6 i 35kg x 15
3.Rozpiętki na skosie dodatnim + wyciskanie młotkowo + pompki klasyczne 3 serie

1.Wyciskanie żołnierskie rampa 5 + regres
20/50/ 70 / 80 x 5 / 50 x 15
2. Arnoldki stojąc + wyciskanie naprzemienne stojąc + wyciskanie siedząc 4 s

1.Prostowanie z liną w opadzie + uginanie siedząc na ławce w oparciu 3 x 10
2.Francuz/california press/press + uginanie na modlitewniku/drag curl/ uginanie klasyczne 3 x 10 dla każdego członu składanki
3.Francuz siedząc za głową 3 x 12 + młotki 3 x 12


Dawno takiej pompy nie miałem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Mam ostatni miesiąc masy, więc postanowiłem obrać po raz kolejny priorytet na ramiona i dodatkowo klatkę. Jest szansa, że dobiję do 45cm w łapie a to zawsze był upragniony cel. Z ciężarami już narazie zluzuję, bo przegnę i skończe z kontuzją.


Pierwszy raz od dawna będę jechał klasycznym splitem :

klatka + barki i łapy
x
grzbiet
klatka + barki i łapy
x
nogi
x


Zaraz wrzucę wypiskę z poniedziałku. Cyce i łapy zniszczone do dzisiaj


Oj znowuż taki klasyczny to on nie jest przy takim połączeniu. Moje barki by mi kazały spieprzać jak bym im zaproponował taki rozkład .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
W tym wl nie poszalałeś z regresem
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie dałem rady więcej Ale jak się siedzi na 3-5 powtórzeniach cały rok to tak jest.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Grzbiet

1.Martwy ciąg Rampa
Do 200 x 10 z zapasem
2.Podciąganie Rampa 3 + regres
Do 70 x 1
3.Wiosło hantlą Rampa 8
4.Ściąganie wąskim chwytem Rampa 8
5.Face pull + podciąganie hantli leząc na ławce


Martwy udało się bez garba, po serii z 10 min do siebie dochodziłem.




„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Grzbiet dobrze nabiło :



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium