SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma pod sporty walki

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Witam moim celem jest zredukowanie tłuszczu a przybraniu mięśni nie musze byc jakis wielki bo zalezy mi tez na utrzymaniu wagi , troche Ciezko z tym zredukowaniem tłuszczu bo nie mam diety i wiadomo nie jem za dobrze ale mysle ze złej formy nie mam tylko ze chce lepszą , chyba jak kazdy, na siłownie chodziłem okolo roku aktualnie przerwa i chodze nie regularnie ale planuje spowrotem zaczac treningi mam codziennie od pon-pt(treningi muay thay) chciałbym zeby ktos pomógł mi zaplanowac tydzien treningowy kiedy siłownia , trening i bieganie i w jaki sposób zeby wszystko szło do przodu . w razie potrzeby moge podesłac fotki , z Góry dziekuje

Wiek:17
wzrost: 174
waga:68-70
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Ja leciałem takim planem:

A
Podrzut jednorącz 5s x 4-6powt, 80-90%CM
Przysiady ze sztangą na barkach 5s x 4-8powt, 75-85%CM
Wyciskanie sztangielkami leżąc 5 x 6-8 powt., 80-90% CM
Wiosłowanie sztangą 5s x 4-8powt 80-90% CM

B
Zarzut siłowy 3-6 x 3-6 powt, 80-90% CM
MC 5s x 4-6powt 80-90%CM
Podciąganie podchwytem lub chwytem neutralnym 3-5 x 4-8 powt, 80-90% CM
Pompki na poręczach 3 x 4-6 powt, 80-90% CM

Proste, a co ważniejsze skuteczne.

Polecam zapoznanie się z tym tematem. Powinno wiele rozjaśnić.
https://www.sfd.pl/[ART]_Trening_siłowy_w_sportach_walki_boks_+_wideo-t916444.html

A co do diety. Chcieć znaczy móc.
Tak jak napisali koledzy wyżej, dieta na +
inaczej żadnego postępu nie będzie, a po miesiącu będziesz miał dość i tajskiego i siłowni.

Zmieniony przez - Arcanui w dniu 2014-07-24 16:31:53

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietę żeby ułożyć wystarczy trochę poczytać, a potem poeksperymentować, bo wiadomo, nie musi zadziałać tak jak na innych. Jest tego materiału tutaj sporo. Chłopaki prowadzą dzienniki bardzo sumiennie. Coś znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Wierze i wiem czytałem na ten temat i mam kolege co diete prowadzi , ale ja nie mam jak jej prowadzic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bardzo rozumiem, jak nie masz jak jej prowadzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Tyle kasy nie mam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to nie jest przecież problem. Fakt, wołowiny droga, ale reszta to raczej przyzwoicie stoi. W szczególności polecam LCHF. Masło nie drogie, jaja też, o smalcu nie wspomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
nie wiadomo czy LCHF bedzie odpowiednią dietą przy sportach walki i do tego jeszcze siłka...

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
to mam sie zapoznać z TA dieta czy nie , i czy ktos mi ułozy plan tygodnia kiedy trenowac biegac i siłownia zeby to mialo sens i jakimi planami , interwały czy cos innego , FBW , Split czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
nikt nie wie o tobie nic, wiec na jakiej podstawie ktos ci ma plan ukladac?

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
CO mam o sobie napisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miszczak0295
nie wiadomo czy LCHF bedzie odpowiednią dietą przy sportach walki i do tego jeszcze siłka...

Może nie być, to fakt. Więc poczekajmy co kolega więcej o sobie napisze Proponuję na początek wypełnić ankietę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Walka o przyszłość- crossfit by turbo_01

Następny temat

CrossTrec Motywacja!

WHEY premium