SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
spaiter
Forma Super.

Pochwal się michą


Nie ma się czym chwalić, bo odżywiam się tragicznie. Codziennie praktycznie 1-2 posiłki w restauracji i jakieś lody i napoje słodzone.


Przykładowy dzień (nie chce mi się wklepywać do kalkulatora kcal):


1.Jajecznica z 5 jajek + bułka + galaretka z malinami
2.10 pierogów z kapustą + osobno jajecznica z 4 jaj na boczku i świeży chleb
3.Porcja odżywki białkowej
4.200g ryżu z owocami + 250g mięsa
5. 100-150g makaronu + 250g mięsa lub 3 jajka i porcja odżywki białkowej


Oprócz tego z litr coli i jakieś lody.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rion, nogi na pewno mocno odstają od góry ale wszystko jest kwestią zdjęcia i perspektywy. Jednak nie wierzę, by naturalnie dało się zbudować nabite i żylaste kopyto. Wystarczy popatrzeć na kulturystów z lat 60/70'tych. Jak na dziesiejsze standardy to wszyscy mieli zbyt małe nogi a ćwiczyli je przecież bardzo intensywnie i w oparciu o najbardziej złożone ćwiczenia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Trochę jest też tak że do ładnych nóg trzeba mieć predyspozycje. Ja mam np takie "marchewy". Od dołu marne łydki, przy kolanie szału nie ma i dopiero na samej górze uda jest już wymiar taki że można powiedzieć ok. Chociaż to się też zmienia - teraz przez kontuzję i mocne obcięcie objętości w treningu nóg zgubiłem już 2 cm obwodu. Ogólnie to dla przeciętnego zjadacza chleba wymiar nie ma aż takiego znaczenia- ważniejsza jest siła, a tą naturalnie można dość mocno wyśrubować, co zresztą sam wiesz, bo w ostatnim roku zrobiłeś ogromny progres.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
ronie220
xtras2001
ronie220
A jaki masz teraz wynik ? Bo to ma duże znaczenie.


W tym momencie 6 razy. Czyli tyle co nic.
Oczywiscie bez obciazenia, tylko CC.



Najpierw doszedłbym do 10-12p a później zaczął dowieszać obciążenie.

Możesz spróbować prostej jak budowa cepa metody, zacznij od 5 x 3 powtórzenia i porób to 2-3 treningi. później 5 x 4 i znowu 2-3 treningi żeby szło leciutko, dalej 5 x 5, 4 x 6, 4 x 7 ...itd.



Dokladnie tak samo to rozkminilem :dd.
Ale dzieki za porade.

Swoja droga sporo jajek wciagasz dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6512 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ma teraz klienta 3 miesiąc trenuje a nogi wyglądają kozacko więc coś z tym genem jest do tych nóg

Ronie ale plecy wyglądają klasa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
U mnie też w łydce na samym starcie gdy zaczynałem trenować przy 55kg było 38cm, a łapie 32.. Nie robię żadnych wspięć czy czego kolwiek, a aktualnie jest ok. 43cm. Każdy ma swoją jakąś mocną partię i może robić 2 serię na tydzień a i tak będzie rosła


Zmieniony przez - SnicK w dniu 2017-08-20 10:36:52

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
spaiter
Forma Super.

Pochwal się michą


Nie ma się czym chwalić, bo odżywiam się tragicznie. Codziennie praktycznie 1-2 posiłki w restauracji i jakieś lody i napoje słodzone.


Przykładowy dzień (nie chce mi się wklepywać do kalkulatora kcal):


1.Jajecznica z 5 jajek + bułka + galaretka z malinami
2.10 pierogów z kapustą + osobno jajecznica z 4 jaj na boczku i świeży chleb
3.Porcja odżywki białkowej
4.200g ryżu z owocami + 250g mięsa
5. 100-150g makaronu + 250g mięsa lub 3 jajka i porcja odżywki białkowej


Oprócz tego z litr coli i jakieś lody.


Forma jak na takie jedzenie bogata. Widać, że treningi na 110% robione.

Góra wygląda nieźle, dobić jeszcze trochę nóg i na zawody

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Skoro już jesteśmy przy nogach to wypiska z wczoraj. Najważniejsze, że z nimi walczę


1.Siady Rampa 5
Do 160 x 5 lekko
2.Wykroki w tył z hantlami 3 x 8
40kg x 8
4.Uginanie podudzi leżąc Rampa 8 + dropsety
Do 70kg i 3 dropy
5.RDL jednonóz 3 x 8-10p

+ 3 ćwiczenia na łydki


Przysiady leciutko poszły :



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co do diety to dzisiaj wpadna gołąbki, a wieczorem może pierogi albo jakaś pizza. Podczas redukcji odpokutuje, bo przeważnie ucinam 1000-1500kcal na start i nie podjadam nic

A treningi zawsze robię bardzo intensywne. Od pazdziernika nie bylo dnia na siłowni, żebym miał suchą koszulkę. Ale nie ukrywam, że wjeżdza dużo stymulantów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Skoro już jesteśmy przy nogach to wypiska z wczoraj. Najważniejsze, że z nimi walczę


1.Siady Rampa 5
Do 160 x 5 lekko
2.Wykroki w tył z hantlami 3 x 8
40kg x 8
4.Uginanie podudzi leżąc Rampa 8 + dropsety
Do 70kg i 3 dropy
5.RDL jednonóz 3 x 8-10p

+ 3 ćwiczenia na łydki


Przysiady leciutko poszły :






No i generalnie jak dla mnie siła jest ważniejsza od tego czy kopyta wyglądają jak u kulturysty czy nie.


Nie wiem czy widziałeś Krzyśka Wierzbickiego co wyczyniał na World Games w tym roku. Też nie ma jakichś potężnych gabarytowo mięśni - ale za to siła to dla mnie nie do uwierzenia. Ponad 4 x swoją wagę wyciągnął w mc - ważył 105,7 a pociągnął kosmiczne 420 kg. Siadł 300 i na ławie 200. Mi gabaryty nie imponują tak jak siła. No ale wszystko kwestia gustu - wiadomo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium