SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dojeżdzam do klientów i czasem robię swój trening przy okazji-najcześciej w sieciówce cało dobowej. Wczoraj spotkałem Bartka Budzyńskiego, Przemek na pewno kojarzy

0 x 30 czyli 0 ciężaru = tylko ciężar ciała x 30

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jakieś dwie fotki przodu. Jak się doładuję węglami to myślę, że jakość i nabicie sie poprawią.


Wiem, że to nie są pozy z mojej kategorii





„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I jako ciekawostka zdjęcie z przed redukcji

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
haha pierwsze co mi się wyświetliło to właśnie to ostatnie zdjęcie i sobie myślę "k***a co jest " dopiero potem doczytałem, a na tych fotkach wyżej świetnie to wygląda, ale pisałem to już nie raz
powodzenia w końcówce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak to co jest, podlało trochę po ładowaniu .

Dzięki, pozostało ćwiczyć pozowanie bo mam problem z symetrycznym napinaniem jednej strony. Dowiedziałem się, że w mojej kategorii startuje jeden z czołowych zawodników w PL. Cieszę sie, bo chciałem się porównać z najlepszymi i mieć kopa motywacyjnego.....żeby wejśc na cykl Żartuję oczywiście

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522671
lecisz dalej, dobrze to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Fajnie to wygląda ale wiosło 50kg a biceps 65kg ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Wiosło 2x większy zakres i na pewno sztangielka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Sztangielka i większych nie ma w fitness clubie U siebie czasem skręcałem po 90-100kg.
Sztangą nie wiosłuję od 2 lat z uwagi na kręgosłup.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium