SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I dwie fotki. Widac, że nogi ćwiczę




1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ronie czas wejść na cykl

Forma bardzo dobra

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Forma kozak! Szacun!

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Olej to - rób swoje, będą większe kopyta. A i tak najważniejsze, że są silne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Ronnie, mam pytanie odnośnie składanek na barki ze stron 158 i 167 (linki poniżej gdyby ktoś chciał skorzystać). Ile powtórzeń polecasz w każdej "małej serii"? Wiadomo że przy 3 ćwiczeniach jedno po drugim ciężar zaczyna być kosmetyczny i tutaj poprostu ćwiczyć różowymi hantlkami skupiając się na mind-muscle czy wrzucać nieco więcej i pomagać ciałem kontrolując fazę negatywną?

https://www.sfd.pl/Sprawność,_estetyka_i_harmonia/Ronie220_,_forma_str._188-t1075096-s158.html
https://www.sfd.pl/Sprawność,_estetyka_i_harmonia/Ronie220_,_forma_str._188-t1075096-s167.html 

edit. przy założeniu że na początku robimy ciężkie wyciskanie żołnierskie w RAMPIE 8.


Zmieniony przez - krisking12 w dniu 2017-09-03 20:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie patrzyłbym na ciężary w tych składankach. Przy większym obciążeniu ciężej jest o mind-muscle a to według mnie jest najważniejsze.

W każdym członie zrób 8-10 ruchów i będzie ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Plecy porządnie skatowane

1.Martwy Rampa 5
Do 220kg
2.Podciąganie Rampa 5 + regres
Do 65 x 2 / 20kg x 13
3.Wiosło
4.Ściąganie na górnym wyciągu
5.Face pull + podciąganie hantli leżac


Martwy poszedł lekko z zapasem na conajmniej 1-2 powtórzenia. Dziwne, bo siła trochę poszła do przodu, mimo że martwy robię raz na dwa tygodnie
Poza tym efekt po 6 tygodniach priorytetu na klatkę to mały rozstęp na linii pachy.






„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I ważna informacja:


Postanowiłem przedłużyć masę do końca roku a później zrobię porządną wycinkę pod jakieś zawody. Dołożę masy ile wlezie na łapy, barki i klatkę plus pobawię się trochę w powerbuidling. Moje cele to 180kg na klatę, 260/270 w martwym i 85kg w podciąganiu nachwytem. Być może za wysoko postawiłem sobie poprzeczkę ale kto wie, może akurat przez nią przeskoczę Od razu napiszę, że nie mam pojęcia jakie obrać metody budowania siły bo aktualnie stoję w miejscu. Szczególnie wyciskanie idzie jak krew z nosa, ale 165/170 to i tak jak na mnie ogromny ciężar. Jeśli macie jakieś propozycje to słucham. A może nie da się naturalnie dojśc do takich ciężarów bez predyspozycji ? Rampa na mnie już nie działa w ogóle, 5 x 5 i tego typu metody również. Na pewno dodam jakieś ćwiczenia akcesoryjne typu wyciskanie od deski, wyciskanie dynamiczne, z pauzą.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie mam żadnej rady, ale trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Trzeba wysoko stawiać poprzeczkę !! To motywuje do jeszcze cięższej pracy

Wiedzę masz ogromną, to fakt! ale może warto skonsultować się z jakimś powerbuilderem czy 2/3boistą - może podpowie jakiś plan treningowy, którego sam byś sobie nie opracował.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium