SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki ;) Marzenia trzeba spełniać .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj zrobiłem tylko dwa ćwiczenia na nogi i dziś nie mogę chodzić , czuje jakbym ponadrywal ścięgna W przysiadzie wszedł regres na 100kg x 40 .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Dobry regres nie jest zly :)
Jak kazdy zacznie siady na ilosc robic to ladne nogi urosna :D.

Swoja droga juz dawno tak nog nie skatowalem, zeby chodzic sie nie dalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Do dziś chodzę jak kaleka Fajnie by było zrobić te 100kg x 50 ale to jeszcze nie ten etap.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra siłowo

1.WL 2 x 1
2.Wyciskanie hantli z pauzą+ regresja
3.Podciąganie + regresja
4.OHP
5.Prostowanie z liną + francuz
6.Uginanie ze sztangą + uginanie z supinacją

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na drązku prawie zaliczyłem 70kg( niestety niedociągnięte). Dla mnie po klatce to kolejny rekord. I regres, nie liczyłem nawet powtórzeń ale plecy spuchły.







1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Dużo nie brakuję. Kwestia tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Rób formę. Praktycznie namówił mnie jeden z lepszych zawodników podciągania z ciężarem na jedno powtórzenie w Polsce (Adam Biedziak) na zrobienie takich zawodów w przyszłym roku u mnie. Jeszcze się trochę waham - ale raczej będą. Więc już mam nadzieję wpadniesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wątpię żebym miał szanse ale spróbować zawsze można

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra hipertrofia

1.WL Rampa
Do 160 x 2, słabne coś
2.Wyciskanie na skosie z pauzą 4 x 8-10
3.Podciąganie na kółkach gimnastycznych Rampa 5
Do 40kg x 4
4.Ściąganie neutralem Rampa 8
Do 130kg
5.Wyciskanie hantli na barki
45kg x 10 rekord na taką ilośc powtórzeń
6.Jakaś składanka
7.Prostowanie z liną + uginanie na modlitewniku
8.Francuskie jednorącz + drag curl


Po treningu była okazja to wypiłem dwa piwka bez wyrzutów sumienia

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium