SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24265 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra siła

1.WL Rampa 3
Do 145 x 3 z dużym zapasem, ale nie maksowałem bo dobrze zrobi stawom lekki odpoczynek. W czwartek podjade pod 150 z pauzą.
2.Wyciskanie hantli 3 x 3
Do 60kg
3.Podciąganie na drązku 3 x 4
Na 45kg
4.Wiosłowanie sztangielką
Do 75 x 15
5.OHP 3 x 5
80 x 5 / 5/ /5
6A Francuz ze sztangą
Do 80kg x 4
6B Uginanie ze sztangą
Do 65 x 6

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trening miał być w środę, ale nie będę miał czasu.

Objętość ścięta i od razu się lepiej człowiek czuje.


1.Siady Rampa 5
2.Wykroki ze sztangą 2 x8
3.Uginanie podudzi 2 x 6
4.Hip thrust 2 x 8

+ 3 ćwiczenia na łydki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Góra

1.WL z pauzą
Do 150 x 3 lżej niż ostatnio ale do kolejnego ruchu zabrakło dociśnięcia
2.Krzyżowanie linek z dołu + wyciskanie na skosie z pauzą 3x
3.Sciąganie na wyciągu Rampa 6 + regresy
Do 150kg ale już ciężko, bo nawet ta podpora na nogi się wyginała i leciałem do góry
4.Face pull na trx + wymach z opadu jednorącz
5.Wyciskanie hantli na braki rampa 5
Do 50kg x 5
6.Wyciskanie naprzemienne ketli 3 x 10
7.Prostowanie z liną + uginanie na modlitewniku


Moc cały czas idzie do przodu. Na barki rekord, mimo że to 5 ćwiczenie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na barki ładny ciężar. Sam zarzucasz i odkładasz czy masz jakichś kumatych pomocników??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zaraz wstawie aktualne foty tylko musze pomniejszyć

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
nightingal
Na barki ładny ciężar. Sam zarzucasz i odkładasz czy masz jakichś kumatych pomocników??


Mam kumatych pomocników. Sam zarzucałem do 46.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zazdroszczę - ja właśnie odpuściłem używanie sztangielek przez to że brak takich pomocników. A moje barki mi nie pozwalają zarzucać i nawet zrzucać większych sztangielek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja zrzucam bez problemu. Ale cieszy mnie również WL, wydaje mi się, że 170 już w zasięgu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium