SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W sumie to nie mierzyłem nigdy prawdziwych maksów, mogę więc jedynie spekulować. Jedynie spadałem na 1-3 powtózenia ale na drodze progresji.

W military pewnie z 95-100kg pójdzie skoro 90 tką zrobiłem 2p w 4 ćwiczeniu. A na drążku dzisiaj poszło 70kg. Myślę, że 75 jest w zasięgu . Zaraz wstawię filmik.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Z resztą już wstawię, bo nie chce mi się wrzucać wypiski. 70kg !



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
No elegancko :) próbowałeś kiedyś podciągania chwytem neutralnym? czy nachwyt Ci lepiej "wchodzi" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie mam chwytu neutralnego na siłowni. Czasem podciągam się dla odmiany podchwytem a neutral wykorzystuję przy ściąganiu drązka.

Ale jak jestem na innej siłowni (aktualnie karnet mam na 4) to korzystam z tego chwytu. Jednak ciężko znaleźc odpowiednią szerokość.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I taka ciekawostka w kontekście tego, czy mój priorytet na barki i ramiona działa: wczoraj zauważyłem kilka rozstępów na tylnym aktonie barku i głowie długiej tricepsów
Wcześniej ich nie miałem, a nie czesto się zdarza, by pojawiały się przy takim stażu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
No to tylko czekać na wpiskę z odtajnionym wyrazem "składanka" :) chyba, że coś mi umknęło i pisałeś jaki zestaw leci na łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Myślę, że ważnym czynnikiem jest tutaj też częstotliwość trenowania tych łap. W poniedziałki mam triceps, we wtorki biceps i później czwartek/piątek od nowa. Na barki podobnie, tylko dzielę ze względu na typ ruchu (push/pull) i poszczególne aktony.

Od dziaj będę miał nowe zestawy treningowe w dniach hipertrofii, więc na pewno coś nagram.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ale dodam, że nie zamierzam katować tych partii w nieskończonośc. Jeszcze 1-2 tygodnie i bastuję.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Push hipertofia

1. Siady bułgarskie 4 x 8
2. Wyciskanie na skosie 3 x 5
3. Krzyżowanie linek wysoko + wyciskanie hantli skos 3s
4. Wyciskanie hantli siedząc 2 x 6
5. Składanka nr 1
6. Składanka nr 2
7. Prostowanie z lina + california press 4s i dropsety

+ łydki



Filmów niestety nie ma, bo byłem w sieciówce i ludzi w brud. Ale barki zniszczone totalnie. Mam nawet wyczuwalne domsy co u mnie jest rzadkością.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeszcze z tydzień i chyba zmieniam plan. Zrobię tez duża cofkę ciężarów (pewnie z 10/15 kg) . Tak wyglada u mnie deloading.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-03-03 19:55:17

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium