SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 263762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Jordan1990 - to spróbuj wykroki w przód.

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
takie hyowate to zdjecie wyszlo:)
ja tez siegne 345. majac 178wzrostu i 225 zasiegu
a ciezki przysiad pelny tylko raz w tygodniu:) przeciez po tym to ze 4 dni zakwasow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 317
Dokładnie , to samo pisałem. W sumie ja sięgam ręką przy 183 - 235 także 10cm wiecej. Hmm Hadzbe krótkie ręce masz naprawde w sumie. Zaraz znajde screena o którym Ci mówiłem

"My old coach used to say - Two points is two points...My old coach couldn't dunk"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no właśnie Hadzbe, 3-4 dni zakwasów co najmniej;) ja mam zasięg ręki 2,35 kiepsko;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
to wychodzi na to że jesteście słabo przyzwyczajeni do treningów bo ja nie mam żadnych zakwasów za słabo trenujecie tak aby tylko na to wychodzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
albo po prostu robisz za lekkie treningi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Poniedziałek - siłownia 4 ćwiczenia na silę nóg do 90 procent wieczorem sprinty 5 x 100m
Wtorek 3 godziny treningu w siatę w domu brzuszki pompki pompki na poręczach
Środa - to samo co we wtorek
Czwartek - prawie to samo co w poniedziałek
Piątek - to samo co we wtorek
Sobota - jakieś bieganie
Niedziela oglądam filmy na kompie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
No to grubo co to za treningi 3 godzinne jednostka treningowa to 1,5 godziny w klubach, przynajmniej jeszcze z przed 5 lat kiedy trenowałem siatkówkę. Teraz koszykówkę trenuję i też po półtorej godziny treningi trwają.

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
mógłbym codziennie do tego grać w siatę oprócz soboty i niedzieli np sksy w liceach dziewczyn i chłopaków bo sporo ludzi znam grających ^^ po 2 godziny plus ale to nie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Poniedziałek - siłownia 4 ćwiczenia(jakie?) na silę nóg do 90 procent (ile serii, ile powtórzeń, jaki ciężar) wieczorem sprinty 5 x 100m
Wtorek 3 godziny treningu w siatę(tylko odbijanie w parach itd, czy mecz też, na jakiej pozycji grasz?) w domu brzuszki pompki pompki na poręczach
Środa - to samo co we wtorek
Czwartek - prawie to samo co w poniedziałek
Piątek - to samo co we wtorek
Sobota - jakieś bieganie
czyli teoretycznie 2 ciężkie treningi na siłowni + 3 razy w tyg plyo... ciekawe, jak tam Twój CUN po takich treningach..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium