Co jest lepsze po treninu Gainer czy Carbo?
...
teoretycznie ganer, ale jak wybierzesz takiego co ma 10g białka na 100g to większej różnicy nie będzie co wypijesz.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
dwa rozne produkty imo
carbo wegle solo
gainer dodatek bialka
carbo i gainer mozna wykorzystac inaczej
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-05-15 15:22:10
carbo wegle solo
gainer dodatek bialka
carbo i gainer mozna wykorzystac inaczej
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-05-15 15:22:10
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
zdecydowałem na 3 kaps rano i 3 przed treningiem. odstępy od jedzenia minimum godzinne.
Opinia o PES: bardzo duża potliwość, leje się ze mnie jak z gara , brak jakiegokolwiek pobudzenia czyli nie ma tez żadnych zejść, efekt uboczny: twardnieją i sterczą sutki, robią sie takie małe i szpiczaste prawie przewiercają koszulke :D
Opinia o PES: bardzo duża potliwość, leje się ze mnie jak z gara , brak jakiegokolwiek pobudzenia czyli nie ma tez żadnych zejść, efekt uboczny: twardnieją i sterczą sutki, robią sie takie małe i szpiczaste prawie przewiercają koszulke :D
...
kaka135Ok dziekuje za informacje. Cenowo carbo wychodzi taniej
bo zawiera tylko wegle, wiec tanie
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Jeszcze jedno pytanie oplaca sie kupować batony boster do pracy ? 2 razy w tyg czy lepiej sobie odzywke zrobic i tym uzupelnic?
...
jak Cię stać to baton dobra sprawa, nie to co odżywka, bardziej syci niż się odżyweczkę wypije.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
sfd mass activator jak dawkować?(łyżki)
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- ...
- 302
Następny temat