SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
OK to dzisiaj ..mialo byc 120W 120 B reszta T ...wyszlo jak wyszlo ..ale ....mam laweczke...a corka w pokoju silownie

tyle ze znowu starcila stojaki ( stol +krzesla w salonie ) do przysiadu ..chyba bede z ciezaraami gora dol latac

w temacie trenig :
* oznacza ze zrobilam cwiczenia dla polamancow ..moje plecy wolaly o to i jest lepiej .....tylko jak ten facet sie tam wygina .....
zamiast aero
- po drugie - zamiast wykrokow ...zrobilam prostowanie nog w siadzie plus uginanie nog w lezeniu i te ciezary w wykrokach to to ....



generalnie ciezko sie cwiczy z szesciolatka na pokladzie.....




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Znowu zacznę biegać jak juz się da. Podobało mi się. Byle do wiosny!
Wywala mi powiadomki, u Was też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
moja zabaweczka .....jak pisalam w pokoju mlodej ..co widac
chcialam sobie dzisiaj kupic buty do biegania bo fajnie bylo .....no i mieszkam w takiej milej dla biegow okolicy 2 min ( 1 min bieg 1 marsz) i biegam miedzy polami ..ale .....
malzonek wypowiedzial prace bo mu w zyciu rodzinym przeszkadzala ....i ..trzeba bedzie przykrecic srobe a raczej zacisnac pasa lub poczekac na wyprzedaz ...

w sumie ta laweczka tez nie w pore ....ale coz ..za pozno

shrimp a w pl jescze snieg co nie ? u mnie bylo dzisiaj 15 stopni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Fajna ławeczka, można na niej trochę zdziałać, mam całkiem podobną

Brawo za bieganie

shrimp2 Śnieg stopnieje i Ty możesz zacząć pierwswze podejścia

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
chyba mie olsnilo ...kiedys nia mialam problemow z wykrokami ....ladowalam ciezary i walczylam ...teraz ma problem bo prawe kolano siada .....i eureka - wtedy duzo jedzilam na rowerze- bylo cieplo...taraz mialam przerwe w cwiczeniu i rowerze...wiec czas chyba wrocic na rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
leah sprzecik wyglada calkiem porzadnie , lezalas juz na laweczce o widzisz wiec moze warto wrocic na rower skoro u Ciebie taka fajna pogoda
U mnie +10 ale tradycyjnie leje -- mowcie mi kaszmirka z krainy deszczowcow

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
lezalam lezalam i nawet nogami machalam....efekt ...jestem taka padnieta ze nici z wysilku dzisiaj
jutro cos pofikam ....

wiem a raczej czuje ze mam mm piszczelowy..nawet nie pametalam za takowy istnieje, a tylne czesci ud wow wiem/czuje ze tam sa
a miska - bialkowo/tluszczowa perwszy dzien z dwoch





Zmieniony przez - leah w dniu 2012-02-24 21:46:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium