SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok katastrofy bolowej ciag dlaszy ..chyba dzisja mam apogeum po tym fizjo....wiec leze sobei i sie nie ruszam.....na******* mnie przeokrutnie....tak mo gosciu rozruszal kregi ze az w nogi poszlo ..wiec wczoraj z ruchu nic..a dziesiaj zobaczymu co bedzie .

wczorajsza miska , no i od dzisja czysta miska bezalkohowa znaczy bezwinowa ..przez rok , takie sobie zobowiazanie tzrasnelam , a co ,
nie bede miala dylematow wypic czy nie i co na to waga - w gore czy nie , spuchne czy nie .....zero alko...i juz a so

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
abstynencja , biedaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques biedaku to do obstynencji ? czy do bolow pofizjoterapetycznych

abstynecja swiadomie i bez zalu ...juz mialam za soba pol roku ( od kwietnia do wrzesnia) i niezle to sluzy mojej diecie. Po kazdym alko jestem tydzien w plecy jesi chodzi o spadki.
A bardzo spodobalo mi sie wracanie do normalenj figury
A dodatkowo zawzielam sie ...zeby takiej jednej i takiemu jednemu pokazac .Chodzi o kwestie ze bez czystej miski silownia nie spelni swojej roli w redukcji.Poprawi sie samopoczucie,sprawnosc ale 'wypalenie' tluszczu nie koniecznie ....musze udowodnic ze mam racje
Wiec mam motywacje do nieskazlitelniej miski

tylko szkoda ze teraz jestem taka zwloka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ano dawaj, niech sie patrza i umieraja z zadrości, to dobra motywacja Później beda sie ślinić ale i tak im sie nie bedzie chciało cie naśladowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Serce się kroi jak czytam o tych Twoich bólach.
Masz charakter - rok bez alko- szacun...

Ja tak udowadniam ratownikom na basenie, że silownia dobrze robi.


Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-11-18 14:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
leah bidulko, no to co to za drastyczno-sadystyczne fizykoterapie chyba balabym sie tam isc raz jeszcze na Twoim miejscu

Co do abstynencji to podziwiam i trzymam kciuki
Do alkoholikow sie raczej nie zaliczam ( chyba ale jakos tam mam od czasow poznania mojego obecnego małża (a to juz 15 lat) ze w piatki to zawsze jakas Sophia ladowala na biurku w akademiku i tak kultywujemy ta tradycje do dzis. W reszte dni w tygodniu alkohol moze dla mnie nie istniec
No ale skoro mowisz ze on powoduje takie wahania w wadze, to moze i ja teraz powiedzmy do swiat tez nie tkne winka. Zobaczymy moze i u mnie waga zacznie isc do dołu.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
To się przyłączę do Ciebie od...jutra Dziś mam w planie czerwone i wytrawne, zamiast transfuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok miski wczoraj - nie ma nic wspolnego z poprawnoscia , ale chlerne lezeniu w lozku z nap******* plecami urozamicilam sobie lodami



dzisaj - nie mialam ochoty i nastroju gotujaco jedzacego wiec zapchalam sie bialkiem.....




ale po malej popoludniowej drzemce trzasnelam trening




a do ktorego dodalam serie wznosow
nog i tulowia na pilce 3x12

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-11-19 21:40:52

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-11-19 21:41:21

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-11-19 21:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
wniosek 1:
patrzac po wymiarach a raczej spadkach....cos by tu trzba wykombinowac na mobilizacje dolnej czesci mnie ...., zeby sie wziela i zaczela wspolpracowac
wniosek 2: stracilam tydzien bo mi sie zachcialo smutki winem zapijac


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium