SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przy czym na piety, przy przysiadach? no nie tu sie wybijasz z piety ale nie trzymasz na niej ciężaru

Troche ci tabelke ucieło
Technika jest wazna dla ciebie, na razie czasami lepiej bys dodała ilośc powtórzeń dla tego samego ciezaru jako progres, niz szła w gore z ciezarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
czyli jesli w tym treningu kolejne dni maja po 8 powtorzen a teraz robie 10 to lepiej wrocic do 12 i nie zmieniac ciezaru ?

wbicie z piety i przy przysiadach i wypadach ...do niedawna cale obciazenie bylo na kolanie bo wybijalam sie z palcow


a tak w ogole moze skrece filmiki niektorych cwiczen i poprosze o ocene?
i jeszcze mam prosbe jednak o wykasowanie zdjec ( str, 11)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
leah współczuje służby zdrowia
chyba jak wszędzie-brak słów, najlepiej mieć kasę i płacić przebadają jak chcesz i nawet szczegółowo będą omawiać problem, na państwowych wizytach nieraz można usłyszeć, a po co to pani wiedzieć, przecież pani na tym się nie zna...grrr

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
leah a kiedy pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
mialy byc 8 -go ale mialam taki sajgon w chalupie ( goscie)nie bylo warunkow wiec odpuscilam... w sobote wypada kolejne mierzenie

cud ze miske utrzymalam no z malym dwoma wyskokami alkoholowymi ...ale ..nie warto bylo summa summarum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a co duze wyskoki byly?
Ja ostatnio nie dośc ze sie szybko upijam to jeszcze mam doła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
w sumie to tak
- raz - wino - 1 lampka ( pol butelki czylo kolo 375ml - kac gigant bo to pierwszy alkohol po 8 m-cach
- drugi raz - na drugi dzien- skonczylam flaszke co sie bedzie marnowac...efektu wiekszego nie bylo ani poprawy nastroju ani lepszego samopoczucia nie stwierdzono
- to w trzeci dzien -odpalilam ze 100g mrozacego sie od kilku miesiecy w zamrazalce absoluta .....i znowu dupa ...zero poprawy nastroju

tak wiec podsumowujac ..pierdziele walcze z rzeczywistoscia na trzezwo skoro nawet woda nie pomaga
pomijam celowo jej zgubny wplyw na postepy w spadku wagi - mojej wagi moze innnym nie szkodzi - mnie BARDZO

Ja ostatnio nie dośc ze sie szybko upijam to jeszcze mam doła no tu to ladnie w skrocie ujelas o czym ja sie rozpisalam


a w kwestii fizycznosci - troche z nudow, troche z dola, odpalilam Cindy i dostalam w dupe .....wiec dawka ruchu - zaliczona





no i papu dzisiejsze w ramach uzupelnienia

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-10-11 14:07:13

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-10-11 22:43:58

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-10-11 22:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061


dzisiaj zrobilam
zakonczylma 15 min interwalow na wioslach

wprowadzilam zmiany tzn zeszlam z ciezaru na kozysc techniki, zwiekszajac ilosc powtorzen do 12 a moze powinnam do 15 ?
ale i zwiekszajac nieznacznie obciazenie w kolejenej serii- po 1/2 kilograma

pompki zrobilam na kolanach ale klata do podlogi

najwieksze problemy mam z wioslowaniem na brzuchu tu tylko 3 kg w prostych rekach daje rade utrzymac




to wczoraj

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-10-13 09:01:51

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-10-13 09:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061


to zrobilam dzisiaj....poniewaz zajelo mi to z rogzewka 82 minuty..nie bylo wiosel bo dzieci trzeba do szkoly wypawic
uwagi _ skoro zmniejszylam ciezary - doszlam do wniosku ze zwieksze liczbe powtorzen do 15 - nie wiem czy dobrze ale zrobilam
- skupenie sie na technice - efekt - kolana mniej bola - inna sprawa dobrze rozgrzewam , trzecia robi przysiady poza normalnym treningiem ...bo podobno kolana lubia ruch a dokladniej pelny przysiad ....to walcze
plus glukozamina, omega 3 , wapn i D3

dziekuje za uwage
wymarowo i wagowo - po jutrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium