SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
ani sie waz obnizac kalorie.. nie przesadzajmy najwyzej nei schudniesz a nie bedziesz swojej tarczycy stymulowac do obnizenia metabolizmu


ok NA pewno nie zeszlam z kaloriami poniezej, za to wpadlo ..za duuuuuzo wegli w postaci tortillowych chipsow... no i trzy bite dni siedzenia, pisania ok 5 godz plus 3 w samochodzie ....ale wracam do zycia i cwiczenia i porannego biegania.

plusem jest to ze MUSIALAM wstawac przed 6 wiec teraz tylko utrzymac ten dobry zwyczaj ....i bedzie ok


miska i trening pozniej, musze jeszcze ogarnac chalupe po tych trzech dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
och wy z tymi zwyczajami, tylko przez kolano, bylo sobei guakamole wcinac bez chipsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
och wy z tymi zwyczajami, tylko przez kolano, bylo sobei guakamole wcinac bez chipsow


wiesz to bylo na stadionie....wiec kabanosy i ser brie to byla podstawa zywienia...torttillowe czipsy kpilam dla dzieci - bo nie zieminaczane - i sie polakomilam na nie


dzisiejszy DZIEN ..41

porazka treningowa ...chlop i zabral dzieci na rowery zebym mogla soebie pocwiczyc to mi klient zawisl na telefonie i zmarnowal godzine....a teraz kolejne spotkanie


wiec tylko

MISKA




Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-18 20:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
chanula
chipsy??? , a mnie zazdrościsz czekolady i winka???


jest roznica..u mnie to grzech/przesteptwo/zlamanie zasad * odpowiednie skreslic

u ciebie .....suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
de facto wino i czekolada czarna to co innego niz chips .. ja bym nie porównywala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
DZIEN 42

wzielam sie i zrobilam co do mnie nalezy

TRENING



w sprawie treningu....ostatnie powtorzenia ostatnoch serii wyrobione na sile, wyciskanie siedzac na ten przyklad...czy wykroki ....przed oststnimi trzema musiala odlozyc sztange bo balam sie ze nie podniose sie
za to plie ....ciezar byl testowy ...moge duuuuuz wiecej

- rowerem pojechalam po jajka w ramach aero i nie wiem jak wrocilam do domu ....nawet jazda po plaskim byla wyzwaniem...




MISKA

po lipopaku wywrocilo mi zoladek





Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-19 15:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ups i co? zgaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
ups i co? zgaga?

nie odruch zwrotny ....targalo mi zoladkiem rowno przez jakies 5-7 min....i przeszlo ....ale sie zaparlam i cwiczylam a co


obliques btw ...czyj trening moge zmaupowac...bo ten sie zaraz konczy .... a nie mam sumienia ci zawracac glowy bardziej niz to konieczne

Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-19 16:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
DZIEN 43

po romantycznym wieczorze w ogrodzie do 1 w nocy ledwo sie zwloklam z lozka o 8


TRENING

trenig wygladal mniej wiecej tak
- rozgrzewka
- 20 min ZUZANY -Zuzana Light - ZWOW #3 2-2-2012 na you tube jak ktos ciekawy, niby 20 min ale daje popalic odnozom
- brzuszki w wersiach roznych
- 16 min biegu w samo poludnie bo ja mam fajnie chlodno w domku a na zewnatrz upal ..to sie na biegalam


MISKA





Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-20 14:10:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium