SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061

no i dzisiaj ..rano to bylo teraz musze sobie przypomniec wrazenia

wykroki ...pilnowalam zeby nie pochylac do przodu ale astatnie 3 powtorzenia juz mnie gielo do przodu

mc na jednej nodze ....tak wypinalam dupke ze mnie ledzwia lupaly przez jakis czas po ,,a malzonek sie cieszyl jak mu dupke wypinalam


przysiad na pilke i z pilka znacznie zwolnilam tempo i dalo popalic
podobnie uginanie nn z pilka ...w ostatniej serii ogien w dwuglowych

chyba tyle .....wierzyc mi sie nie chce ze to juz ostatni tydzien ......

kasa przygotowana ..licze na dalsza wpolprace

a zostalam posiadaczka gumek





Zmieniony przez - leah w dniu 2013-10-07 19:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
poprawa techniki w cw spowodowala zakwasy w dupce ....

tam ta da tam ...........






niezle jak na trzy tygodonie

pytanie- z ciekawosci...jak dlugo mozna byc na takim crash'u bez szkody dla organizmu



no to dorzuce jeszcze dzisiejszy trening

Marta ty to wiesz jak z czlowieka wycisnac siodme poty .....cale 4 km przy zakwasach w dupce o tobie myslalam .....
a potem jeszcze masakra pileczkowa




Zmieniony przez - leah w dniu 2013-10-08 11:12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok bede musiala przsunac dzisiejszy trening ..nie wiem czy dam rade go wcianac gdziekolwiek

zbliza sie koncowka 4 tygodnia ... i pytanie

bedziemy tak dalej ..czy szykujesz jakies zmiany .....


udalo sie
podokladalam ciezary w arnoldkach ...i to chyba bylo to choc nie wiem ja z technika



ciagle zapominal o ryzu do trzeciego posilku...tyle czasu bylam bez takich dodatkow




Zmieniony przez - leah w dniu 2013-10-09 18:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spadki masz fantastyczne

Ale w sumie nie ma się co dziwić, bo dajesz z siebie wszystko

Na takiej diecie możesz spokojnie ciągnąć 6 tygodni, potem wprowadzić można dodatkowy dzień czy dwa z wyższą kalorycznością i to rozwiąże problem ewentualnego, niewielkiego spowalniania się metabolizmu.

A co dalej... To od Ciebie zależy. Ja tu jestem z całą głową pomysłów, jak zlikwidować kilka kilogramów obywatela leah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
najbardziej podoba mi sie ten pomysl
jak zlikwidować kilka kilogramów obywatela leah

ty wiesz ze ja sie pisze na ciag dalszy
jesli moge proscic - tak jak teraz - ty mi ustalasz diete i trening a ja sie tylko tego trzymam.....bo jak ja sama zaczynam kombinowac to wychodzi jakas masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale musisz mi napisać, tak z ręką na sercu, jak się czujesz obecnie: czy jesteś zmęczona, masz problemy ze snem i w ogóle czy cokolwiek się zmienilo u Ciebie od momenu rozpoczęcia diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok
- zmeczenie - ogolne takie sobie , zawsze mialam problemy z porannym wstawaniem - wczesniej obwinialam tarczyce , potem trening ale czy cwicze czy nie - rano czasem ciezko mi wstac . Mam genetyczne tendencje do zylakow , pekaja mi naczynka ale szczerze to uwazam ze przez to jestem aktywna fizycznie, zawsze bylam ....z jakas 6 - 8 letnia przerwa , rozwoj zylakow nie postepuje tak jak w przypadku mojej babci choc u mamy juz bylo lepiej.
- od jakiegos czasu - ponad rok stosuje GABA - jako srodek majacy poprawic regeneracje w czasie snu...(wiesz wiek juz nie ten ) zwlaszcza kiedy cwicze- pomaga , na pewno lepiej spie, tzn. nie budze sie w nocy tylko nad ranem
- cwiczenia - ten trening , ktory dla mnie przygotowalas, jest super, lubie go sprawia mi przyjemnosc mimo ze czasem daje w kosc. Szybko wracam po nim do siebie, choc zaraz po ledwo zyje .
Jak 'zapozyczylam' kiedys trening Obli dla krewetki bylo podobnie,jak sama cos posklejalam .....cigle chodzilam przemeczona. Generalnie wiem ze musze ale i chce cwiczyc.Nawet jak dojde do jako takiej sylwetki bez takiej ilosci tluszczu to chce utrzymac aktywnosc na poziomie 3x w tygodniu ...glownie ze wzgledow zdrowotnych.
- odczucia po tym treningu pozytywne , dobrze sie po nim czuje, zakwasy w normie, glownie w dupce , i jednak jeden dzien musialby byc takim treningiem ktory moze wypasc ...bo czase tak sie dzien uklada ze taki rezerwowy do wywalenia czy przesuniecia by sie przydal
dieta jestem w szoku....niby crash a wcale nie chodze glodna ...co mnie dziwi ....brak soli , cukru ....da sie przezyc..zamiast soli leci lubczyk w ilsociach hurtowych , wody z cytryna spijam 4 litry, przez dodatek chili do posilkow a mialam z tym problem
no i ciagle zapominam o weglach do obiadu kaszy czy ryzu...
zmienilo mi sie zasadniczo podejscie do miski ,,ma byc krysztal i koniec. Choc o wplywie czytej miski wiedzialam jak widzialam co Viki ze soba zrobila a terz Ester....ale wiedziec a wprowadzic to wczyn robi wielka roznice.
samopoczucie ekstra , uwiezylam ze moge , ze nie musze byc klucha , w 3 tygodnie zrobilam tyle co w prawie rok .....odmlodnialam ...licze na wiecej ...
malzonek zachwycony, mimo ze cycki mniejszse to jakies takie zgrabniejsze ( pewnie przez cw na klate...z zaciekawieniem pyta , ciekawe dokad cie to zaprowadzi.....

ogolnie ,,,chce sie zyc, dzialac, walczyc .....bo jeszcze nie dawno to ja krecilam sie w kolko z tendencja wzrostowa......


ok chyba wystarczy .......ide zrobic jakis trening bo dzien mialam do gory nogami przestawiony

plany byly skonczylo sie na wykonczeniu mozaiki w lazience....

Zmieniony przez - leah w dniu 2013-10-10 23:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
dzis juz grzecznie zrobione to co ponizej
dolozylam ciezar w
- rozpietkach...i to chyba to
- w wyciskaniu....w osttaniej najgorzej bylo ulokowac sie z tymni 30 kg na pilce ..a ostatnie powt. ledwo ledwo, trzesacymi sie rekami
- mam gumy to zrobilam z gumami - zlozone na pol ..co w sumie odpowada wczsniejszym ciezarom
-

jak sie uda to pobiegne jesczcze wieczorkiem ..jako odrobka wczorajszego ..bo chyba wieczorkiem bede mic luzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co powiesz, gdybyśmy wprowadziły trening np. ABC i ćwiczyłabyć A-B-C na przemian, nie w określone dni tygodnia, ale jak pasuje. Jeśli 3 dni w tygodniu to A-B-C, jeśłi 4 dni to A-B-C-A itd. No i ile dni w tygodniu chciałabyś biegać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Marta co wymyslisz ..ja zrobie. A z tym bieganiem to jest tak ze biegam z rozsadku, bo dobrze sie spala tluszcz, bo dla mnie to byl taki lamacz charakteru...ja kiedys nie nawidzilam biegac..teraz lubie , zwlaszcza jak mam podglad na enedomondo ....tak sobie sama przesuwam granice ile moge ...
Jesli w programie treningu chcesz zwiekszyc/zmniejszyc bieganie ...nie ma sparwy .Tu sie powtorze....ty wymyslasz ja robie i nie dyskutuje/-)_c

fajnie jest bo zarazilam bieganiem maloznka ale nie biega ze mna bo jest za szybki, rozkrecil nawet naszego 11 letniego syna A sam teraz nawet zaczyna podbierac mi zelastwo. Kiedy ludzie przychodzili, patrza na obciazenia i do meza...co twoje, cwiczysz?
Nie mojej zony
i wtedy zwis szczeki...lubie to

Zmieniony przez - leah w dniu 2013-10-11 16:10:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium