SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
wklejam zaleglosci miskowe,

wczoraj 52 min z Cindy - strasznie slaba jestem ....wzielam 4 kg sztangielki myslam ze nie zrobie tego co ona proponuje..ale dalam rade

dzisiaj zaczelam od naprawde malych ciezarow , jednak dwa tygodnie lezenia w lozku totalnie mnie oslabily, jak widac w niektorych seriach nie dalam rady podniesc ciezarkow na wiecej















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
leah a jak się czujesz? funkcjonujesz jako tako skoro bierzesz się za treningi czy tak walczysz na siłę?

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
k_rol_k
leah a jak się czujesz? funkcjonujesz jako tako skoro bierzesz się za treningi czy tak walczysz na siłę?

na sile ...po dwoch tygodniach nie cwiczenia a tylko lezenia ...czuje jak slabe zrobily mi sie plecy i ledwo siedzie ...na dzien dobry zaczynam od pajacykow dla polamancow jako jazda obowiazkowa.....a potem to juz jak napisalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
wiec dzisiaj zrobilam - oczywscie poranne polamance

miske przez 3 dni odpuszczam bo ze wzgledu na powtorke z oczyszczania stawow nie moge przez 3 dni bialka .....wiec bedzie weglowo/tluszczowo


- wrzucilam dzis do warzywnego soku jako skladnik - pora - niestety moj zaladek tego nie toleruje


jesli chodzi o trening - bylo ciezko, bylam slaba ,
- bo jestem slaba
- bo na pustym zoladku
trening na czczo to nie jest dobry pomysl ...ale nie mam kiedy pozniej go wepchac ...chyba ze po 22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no i dalej nie moge edytowac .......w tabelce z treningu jest poprzedni, ten po ktorym poleglam/zaleglam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
A jak oceniasz oczyszczanie stawów? Dało spodziewane efekty? Jakiekolwiek efekty?

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
k_rol_k
A jak oceniasz oczyszczanie stawów? Dało spodziewane efekty? Jakiekolwiek efekty?

w sumie sama jestem zaskoczona ....nie wiedzialam czego sie spodziewac ,
ale
- prawe kolano faktycznie przestalo chrobotac
- lewe jeszcze zgrzyta
- przy rozgrzewce - przy skretach glowy chrobotalo mi duzo glosniej niz teraz
- wiec chyba jakis tam efekt jest .....wiesz to zawsze jest subektywne

choc pewnie i stala suplementacja glukozamina tez ma wplyw


wazne ze moge przysiady, czy wykroku bez bolu robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
widze leah ze jedziemy prawie identycznym zestawem cwiczen ja tez dzis zaczynalam od MC

powodzenia w dalszych zmaganiach i mam nadzieje ze juz teraz bedzie coraz lepiej ze zdrowiem

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
leah
w sumie sama jestem zaskoczona ....nie wiedzialam czego sie spodziewac(...) wazne ze moge przysiady, czy wykroku bez bolu robic


I to jest w sumie najważniejsze, teraz jak szarpniesz ciężary to będą rekordy szły
Zapytałam z ciekawości bo coraz więcej osób tu się z czegoś czyści, nie wiedziałam, że stawy też się da, a akurat to u mnie słaba strona :) Ciężkie takie czyszczenie do przejścia?

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
k_rol_k

Zapytałam z ciekawości bo coraz więcej osób tu się z czegoś czyści, nie wiedziałam, że stawy też się da, a akurat to u mnie słaba strona :) Ciężkie takie czyszczenie do przejścia?


nie w sumie latwe najtrudniej utrzymac mi a raczej przestawic sie na diete bez bialka....tylko wegle i tluszcz ..zwlaszcza ze ja mam naprawde niskie wegle
samo oczyszczanie trwa 3 dni..robisz wywar z lisci laurowych ( instrukcja w necie ale jak chcesz moge ci na prv podeslac)....i ja sobie co pol godzinki z termosika kielonek tak ok 50 ml strzele az wypije wsio ..tak przez 3 dni a potem po 7 powtorka .......

nie wolno jesc bialka....., nie wolno tez wypic na raz duzej ilosci wywaru

w porownaniu z czysczeniem watroby nie przeszkadza w normalnym funcjonowaniu . Przy czyszczeniu watroby mialam dwa dni wyciete .....ale ja i tak lezalam , ale na nastepny dzien czulam sie jak mlody bog ....


Wiesz ja wyszlam z zalozenia ze warto sprobowac ...nie skompplikowane, tanie, nie wylacza z codziennosci ....i chyba faktycznie warto ...dzis juz 2 dzien z 3 z drugiej seri ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium