SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
leah jaki ty rozkład trzymasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
leah jaki ty rozkład trzymasz?


teoretycznie
1500 120-130 B, 50W reszta T a wychodzi jak widac

a dzisiaj w ramach pokuty i wkurzenia sie wlanelam sobie taka wytrzymke


i miska




Zmieniony przez - leah w dniu 2013-09-03 17:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
po dwoch dniach organizowania zycia w nowym roku szkolnym - nowe szkolym nowe rozklady, mnaraszcie cos moge dla siebie
dzien kolejny ..pozniej pooprawie
po treninu ledwom zywa nie wiem jak zrobila, 12 min aero .w postacji 1 min bieg /1 marsz ..ale zrobilam






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
leah, przeczytalam kawal Twojego dziennika:D cudownie ze tak walczysz:D serio, zagladam sobie od czasu do czasu, ale zycze powodzenia i by juz problemow nie bylo, ktore zomuszaja do przerw:D

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
wczoraj bieg 2x12 bieg /3 min marsz ....ale endomondo pokazlo jakis kosmos.....miska zalosna to znaczy snaiadanie ok a potem proszek i ...malo , duzo za malo

a dzissiaj
trening tyle a miske wklaje wieczorem bo nie wiem co wyjdzie ...ale chyba musze sie do miski przylozyc bo przez nia krece sie w kolko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no i guzik wyszlo ...mam jakis problem z zoladkiem i wczoraj nie bylo treningu miska marna....nie wiem co jesc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok wracam do zycia i cwiczen,przez problemy z zoladkiem bylam wycieta z kompletnie z jakiegokolwiek funkcjonowania, miska w dzienniku to byly pobozne zyczenia, ale mam nadzieje ze teraz juz bedze tylko dobrze a dzis bez supli ze wzgledu na zoladek, ciezary bez progresu bo tydzien przerwy, i dodalam wytrzymke na zakonczenie ....moze cos drgnie w koncu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
a dzisiaj bylo tak
- wypady ..osz ty 4 seria ostatnie wykroki ledwo sie podnsilam
- rdl na jednej nodze - to jest dopiero cw, 5x to jeszcze sie da ale 15 to juz niezla jazda
- a reszta juz znajoma

miska pozniej



ale i tak dalo w dupe zwlaszcza po pczorajszym treningu


Zmieniony przez - leah w dniu 2013-09-16 11:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry czas, nie opieprzałaś się

Ciekawe, czy jutro pupie i nukom będzie do śmiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Martucca
Dobry czas, nie opieprzałaś się

Ciekawe, czy jutro pupie i nukom będzie do śmiechu

nukom nic nie ma ale dupeczka a zlwaszcza posladkowy maly oj , oj usmiecha sie krzywo
wczoraj wieczorem byla jazda bo wejsc do gory (nietstey wc mamy na pietrze) nie moglam zakwasy z przedwczoraj plus zmeczenie po wczorajszym treningu ale dzies jest ok


dzisiejszy trening- rety Marta, a tak ladnie wygladalo na filmiku
1 - turlanie jeszcze jako tako
2- plank - ustawilam tak pilke ze w razie czego morda w sofy polece ale nie polecialam ale liczony do 10 max co da moze 4-5 sekund, ale dupke trzymalam nisko
3. czego nie moege powiedziec o tym cwiczeniu ...dupa poszybowala pod sufit zeby oderwac noge ...wiec tu duuuuuuuuuuuuzo do zrobienia , w sumie , badalam co to .....
zwlaszcza po bieganiu ....daje w kosc....tetno mialam 136 po nim a moj max w czasie 'miekkich nog '-147




dzisiejsze wymiary- to efekt kolacji - dorsz z kiszona kapusta , zwlaszcza kapucha
dorzucam jeszcze wykres jak ladnie mi waga rosnie - to dokumentacja dla pani doktor zeby mi zwiekszyla dawke tyroksyny




wczojasza miska







Zmieniony przez - leah w dniu 2013-09-17 10:50:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium