SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Fajny trening siłowy, taki trochę a'la strongman Ja też przy remoncie do spółki z mężem zniosłam kontener gruzu wiadrami z pierwszego piętra A kiedy to podsumowanie??

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
no widze drogie panie ze macie doswiadczenia budowlane
ja co prawda z gruzem nie mialam do czynienia, ale w wakacje bede z malzem ogradzac dzialke i wcale sie do tego nie pale --- moze jakos uda sie wywinac

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Ponad rok remontowaliśmy z mężem mieszkanie, robiliśmy nowe wylewki, tynki, gładzie, całą elektrykę i inst. wod-kan. Najlepsza jednakże jestem w rozbiórkach A w tym roku pomagaliśmy rodzicom rozebrać i wybudować altanę na działce - też zacna robota. Jakbyś była bliżej to chętnie bym pomogła, bo dla mnie taka robota to odpoczynek dla głowy po całym dniu baniowania w pracy.

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
w temacie gruzu ....nie wolno mi ..fizo mi porozciagal i zabronil dzwigac , przesuwac ...i mam bardzo ostroznie malowac szczedzajac kregoslup...co jakos instynktownie robie


ok kwestia posumowania

- jak powiedzialam - szalu nie ma ( w porownaniu z taka sobie krewetka)
- nie wazne ze szalu nie ma bo :
* czuje sie duuuuuuzo lepiej
* ruszam sie jakos lepiej - energiczniej, lzej, kobieco, mlodo ( cytat z malzonka)
* w lozku z powodu braku nadmiaru tam czy owdzie ( choc ciagle jest za duzo )- bardziej mi sie chce fikac i brykac
- zdobylam swiadomosc jedzeniowa tzn zbilansowana dieta, nie ma napadow na syfy...a wiekszosc zaniedban w temacie grozi zawaleniem diety..poki co wiekszych wpadek nie bylo, ewentualnie jakies tam drobne wyskoki - okupione wzrostem wagi , choc czasem trudno to okielznac , nie wszytko jest takie wprost
- pokochalam zelastwo - co jest cudem bo na zajeciach z kulturystyki w szkole migalam sie jak moglam bo mnie nudzilo

koniec tego pitu pitu ..daleka droga przede mna....kolejne podsumowanie za pol roku ..moze uda sie 10 wyrwac ..choc nie sadze....
a no i jestem dowodem na to ze MAJAC NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY MOZNA SCHUDNAC nie ma lekko , kazde 100 g to wyrywanie na sile ....ale warto

tabelka z wymiarami nie wiele sie rozni...nie cwicze teraz do konca grudnia, jedny ruch to ATG challange
zdjecia i wykres dla potomnych zeby wiedzialy ze waga nie spada liniow tyko czasem skacze jak popaprana ..i jest tylko pomocna w 'widzeniu' tendencji spadkowej przy duzej nadwadze ....element psychologiczny mysle..przynjamniej dla mnie













no i oczywiscie podziekownia dla obli...mojemu guru ...i wszystkim kibicujacym dziewczynom.....nawet nie wiecie jak swiadkomosc ze dalabym plame trzyma mnie w ryzach


Zmieniony przez - leah w dniu 2011-12-09 10:45:36

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-12-15 08:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
No i bardzo ładnie Widać wyraźnie, że brzuch wkląsło - 19 cm to dużo Ważne, że masz power na kolejne pół roku i pewnie dalej Gratuluję efeków ciężkiej pracy i życzę wytrwałości na kolejne etapy.

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
PIEKNIE zwazywszy jeszcze na niedoczynnosc to naprawde super wynik.
W wymiarach jak i kg po nascie na minusie i sama zobacz tylko pol roku a ile korzysci, wszedzie poprawa: lepiej sie czujesz, swiadomiej jesz no i te inne sprawy
Duzo sily i zapalu na dalsze zmagania. Bede oczywiscie kibicowala dalej.

Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2011-12-09 10:58:45

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jaki fajny dzień , podsumowania Nogi ci chudna wyraznie , tak sobei pomyslałam to co zawsze wspominam, warto probowac kombinowac by skóre brzucha jakoś stymulować , czyli pomagac w ukrwieniu by chociaż troche jej pomóc sie wstępować, maści, masaże i portki neoprenowe cos mogą pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
czesto czwicze choc nie zawsze w pasie neopropenowym ale jak sie posmaruje mizidlem ( na celulit/rozstepy/rozgrzewajaca) to mi zjeezdza ....ale po przeprowdze szczele sobie jakis komplecik neo....

potem czesto masuje plus naprzemiennie gorace....lodowate prysznice

ciezko oczekiwac super rewelacji w tym wieku ...skora jednak innaczej sie zachowuje ..cale szczescie ze chudne tak wolno bo przynjmniej skora ma szanse no i ciaza/porod po 40-tce tez dala popalic


nic to ....po przeprowadzce walcze dalej ...teraz tylko trzymam miske w ryzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
co prawda to prawda, niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium