SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
leah pięknie smuklejesz, wstąpiłaś się
ogromne gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Leah gratuluję udanego roku na SFD, ładnych spadków, zmiany myślenia i polubienia biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
super!!! gratuluje! widac ze zmienilas sie zewnetrznie ale i w srodku tez co to sfd z cialem i glowa robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale cię zassało! Gratki Leah, najlepszego na nowy roczek forumowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
kurcze wykaslowalo i musze pisac od nowa


dzieki laski za komenatarze .....golizne wklaje jak bedzie minus 15 a moze minus 20

DZIEN 61
poniewaz zrobila sie impreza , treningu nie bylo ale bylo wino i jakies koreczki z domowego chlebka, kabanosow sera zoltego, wiec wklejam miskie tylko do czasu liczenia, no i wpaldlo wino



a dzis

DZIEN 62

mam dosc tej cholernej mokrej pogody ,,,,,nawalaja mi stawy masakra
grzeczniej ...tzn trening zrobiony

TRENING



generalnie jakis slabizna dzisiaj byla
tylko 20 kg ..a robilam juz z 22kg ,... rower to juz porazka bu walnelo mi lozysko i jechalo sie jakby calyczas na hamulcu, wy;aczyl mi sie stoper i nie mam pojecia ile mi ta meka na rowerze zajela

MISKA



SUPLE

- lipopack
- tran
- glucozamina
- wiesiolek
- kozieradka

- tyroksyna 200mg














Zmieniony przez - leah w dniu 2012-07-08 22:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Leah mowisz 12 kg malo ale jakie kolosalne zmiany w sylwetce to spowodowalo. Moim laickim okiem to zrobilas sie bardziej zwarta i mniej pochylona do przodu. Na tych zdjeciach to wielkie zmiany widac w brzuchu.
Uwazam, ze ten rok dobrze wykorzystalas i zycze co najmniej takich nastepnych. Gratuluje szczerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
lunika
Leah mowisz 12 kg malo
jak porownam kiedys wyslalma dzieci na kolonie i przez prawie 3 miesiace zrzucialam 8 kg, cwiaczac i plywajac ...... to malo ..ale
- nie mam kuz 30 tki
- 1kg/1 m-c jest ok bo jak dla mnie bardzo stabilne
- juz nie sciagam sie z waga ....choc dalej jest istotna
- teraz jetsem na etapie tego co malzonek podnois- ciekawe do kad cie to zaprowadzi - czyli co mozna zrobic z cialem jak sie ma 50 tke na karku .....i rozwalonna tarczyce

DZIEN 63

wstalam o 6 zeby sie z wszytkim zmiescic....


TRENING




z rozgrzewka 64 min i braklo czasu na aero - bo juz trzebabylo dziecka do szkoly budzic
- cwiczylam w lekkim deszczu bo MC moge robic tylko na dworze z takim ciezarem ( juz malz wynalazl 3 dziury po sztandze w panelach) lub musze zakupic jakies maty pod ciezary
- zastanawiam sie gdzie polozyc ciezar w odwrotbtch brzuszkach , na spojeniu lonowym? czy walczyc bez ciezaru , bo prostowanie nog tez daje sie we znaki
- opuszczanie to smiechu warte ....podskok i raczej opad niz opuszczanie

MISKA

chyba tak zaczne zeby sie trzymac rozakldu....bo inaczej ciezko mi sie trzymac w ryzach



SUPLE

- lipopack
- tran
- glucozamina
- wiesiolek
- kozieradka

- tyroksyna 200mg


no i czekam na bialko , poranne cwiczenia na glodnego mi nie sluza a ineczej jak bez bialka sie nie da



Zmieniony przez - leah w dniu 2012-07-09 10:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
super zmiana z profilu to nie ten sam czlowiek , bardzo ladnie sie wciagnelas

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
dzieki laseczki

walczymy dalej

DZIEN 64
juz jest dobrze , znowy wstalam o 6 ...i to wielkie moje zwyciestwo .....zobaczymu jak dlugo pciagne

TRENING



oj zesz ty ..sit upy po wczorajszych brzszkach daly mi popalic i efekt ...tylko 7 - 20 sit up's..osttnio bylo 8 i jeszcze luz 40 sek......

inna sprawa ..miesne kegla musze wzmocnic....nie chca ostatnio ze mna wsplracowac

bieg byl raczej powloczeniem nogi za noga ..obwiniam za te slabosc brak posilku , czekam na bialko o przez leki na tarczyce przez pol godziny nie moge nic wrzucic na zolodek, wiec zeby sie wyrobi w czasie ....ciwcze na czczo

no im dla tego slaba

MISKA


na dzis w planie .....i to sie sprawdza ...poranne planowanie a nie kombinowanie w czasie dnia ...




SUPLE

poranne wstawanie ma to do siebie ze suple lykam prze trenngiem z lipopackiem .....i nie zapomianam o nich
- lipopack
- tran
- glucozamina
- wiesiolek
- kozieradka

- tyroksyna 200mg






Zmieniony przez - leah w dniu 2012-07-10 09:46:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium