SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
MARTA zerknij w @

done

ciezko cieko - z czasem oczywiscie ....na szczescie malz rano biegal 14 km wiec teraz mi sie zajal dzieciarnia ....





jedyny komentarz jaki mi sie nasuwa ...mam dosc



Zmieniony przez - leah w dniu 2013-11-14 21:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
zrobilam , ledwo zyje , w plie i wyciskaniu to kilogramy a w pozostalych to ilosc powtorzen w jakich sie udalo dojc do 15

jeszcze nie doszlam do siebie po wczorajszym treningu ..wiosla to byla slabizna..tak a przetrwanie no i daja mi popalic po nich kolana ...mimo boswelii i joint therapy treca

a mam chylowy przesyt gotwanym niesolonym lososiem ,,,,wiec suplementuje omega 3..na razie na tapecie jaja i indyk ......marzy mi sie jakis tlusty cheat...kremowka, maslo




Zmieniony przez - leah w dniu 2013-11-15 09:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no to sie zalatwilam ...

jednak przy mojej fibro higiena treningu a raczej regenercji po treningu ma niebagatelne znazenie.....zrobilam trenig wieczorem a potem rano ..brak regeneracji a raczej zbyt krotka ..i mam ....zaatakowala mnie zmora

wiec pewnie dzien czy dwa przewy na lezenie w lozku
no i dodatkowo tak mnie nosilo na tluste pisalam....i rzucialm sie na smietane 50% ...zywcem z kubka plus do kawy ..nie wiem ile ale 100-150 ml pewnie wciagnelam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
przyszlam tylko powiedziec ze jeszce mi doszlo albo zapalenie gardla albioangina
dziekuje za uwage ..pewnie 3 dni z glowy a moj chlop biega sobie jak nic nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Kuruj sie
Regeneruj
I nie denerwuj bo stres to większa oponka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
w ramach powrotu do swiata zywych ..zaczne od pomiarow ..akurat sie tak zlozylo ze dzisiaj ....z niedowierzaniem zobaczylam co na miarce
choc waga caly czas krecila sie w ramach 83.7 - 84.2
..nie jest zle
no i psychicznie zbieram sie do rozruchowego po 12 dniach chorowania treningu , chce mie sie biegac ale za zimno ..cos wymysle wkleje pozniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj, kochana
Ja właśnie wróciłam od lekarza, miałam drenaż ropnia w pachwinie Ostatnie 4 dni z głowy

Tak więc od dzisiaj start naszych kolejnych 4 tygodni razem, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Martucca
Oj, kochana
Ja właśnie wróciłam od lekarza, miałam drenaż ropnia w pachwinie Ostatnie 4 dni z głowy


oj oj oj
Martucca

Tak więc od dzisiaj start naszych kolejnych 4 tygodni razem, co?


ok

czyli dieta jak byla .czyli tak dlugo jak dziala? .....bo w czasie choroby chili nie przechodzilo mi przez gardlo ...i wpadlo wiecej wegli i tluszczu

no i wracam do sokow warzywnych ....bo sie naczytalam jakie to dobre

a zrobilam dzisiaj...ciezary lajtowe, poniewaz balam sie ze nie dam rady, zrobilam najpierw cwiczenia a potem wiosla do godziny czyli wyszlo ponad 20 min



tetno mialam 148 a myslalam ze umre

Zmieniony przez - leah w dniu 2013-11-26 18:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, trzymaj dietę jak przed chorobą, bo w sumie nie wiemy, czy coś się zmieniło (w sensie czy wciąż działa czy już nie) w trakcie chorowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
dzisiaj zrobilam ..slaba jestem ciagle jeszcze
.... wrazenia mi uciekly ...bo rano robilam ..a zrobilam jak wczoraj najpierw cw potem wiosla...do godz....nie dalabym rady inaczej, chore dziecie w domu, poumalwiane spotkania...ale to jest do bani..musze wrocic do wczesniejszego wstawania ...a.to srodek nocy jest teraz

byle do lata


a dzisja to co pnizej


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium