SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
A to nie są zdjęcia po 12 tygodniach?
Gratuluję Ci spadków i życzę wytrwałości

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2011-07-28 22:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
silna babka z ciebie, bedziesz musial sobei barki i plecy rozbudowac w miedzyczasie

leah kup sobie pas neoprenowy i wszekie aero rob w tym pasie
a przed nałozeniem mieszanka1:1:1 masc rozgrzewajaca typu Ben Gay: krem na celulit: krem na rozstepy

No i dodatkowo masuj sobie codzinnie brzuch w kierunku wskazowek zegara jak siedziesz cos ogladasz kiedy mozesz jakim olejkiem, np oliwa z oliwek oraz koncz mycie zimnym natryskiem na brzuch
Wiele sie zrobic nie da ale kazde pobudzenie krazenia w tym obszarze bedzie miało pozytywne skutki na skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061



silna babka z ciebie,
ale w sensie ze co
bedziesz musial sobei barki i plecy rozbudowac w miedzyczasie
ok gotowa na wzywania wszelki ale po 16 sierpnia..jak wroce do domku

leah kup sobie pas neoprenowy i wszekie aero rob w tym pasie
a przed nałozeniem mieszanka1:1:1 masc rozgrzewajaca typu Ben Gay: krem na celulit: krem na rozstepy

tak robie

No i dodatkowo masuj sobie codzinnie brzuch w kierunku wskazowek zegara jak siedziesz cos ogladasz kiedy mozesz jakim olejkiem, np oliwa z oliwek oraz koncz mycie zimnym natryskiem na brzuch
smaruje sie maslem kakaowym, i ostry masaz , potem zamiennie zimny i goracy prysznic


Wiele sie zrobic nie da ale kazde pobudzenie krazenia w tym obszarze bedzie miało pozytywne skutki na skore

no coz tak wyglada sie po 4 ciazach w tym dwoch w okolicach 40ki

zastanawiam sie czy np. nie stosowac takiego zestawu do smarowania na noc i jakies gacie sciagajace


dzieki za wzskazowki.....
miska wklejona teraz mala przerwa na podroz...zamelduje sie z polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
gacie sciagajace nic nie pomoga, na noc zostaw jak jest, pozniej mozesz jeszcze jakies zabiegi u dermatologa sobie fundnąć

A silna bo masz, silna sylwetkę, bedziesz pewnie do Feli podobna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ok gacie zostawiam...malo sexy
ide luknac fele



bylam, luknelam, chcialbym tak wygladac jak ona na starcie.....pocztytam w pl...teraz czas na pakowanie

A to nie są zdjęcia po 12 tygodniach?
nie to sa zdjecia z dzisiejszej nocy....czyli z 50 dnia od poczatku a 30 dni z sfd na starcie bylo 5,5 kg wicej

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-07-28 23:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he jej start byl powyzej 80kg konkursowo ona juz po swojej najwiekszej redukcji była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
he he jej start byl powyzej 80kg
nie wiedziałam, teraz wygląda super

leah
teraz będzie tylko lepiej

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
leah - ja w kwestii słodyczowych zachcianek odżywkę białkową masz (czy może nie zamierzasz/nie chcesz spożywać)? jeślibyś miała lub zamierzała nabyć yosis podała super przepis na lody białkowe - znajdziesz go w temacie Ladies w kuchni

I gratulacje jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061


to moje podrozne menu na dwa dni ...jakos tak mi wyszlo tyle ze mierzone na oko

niechcacy w dniu wyjazdu malz zafundowal mi jazde rowerem 50 min...rozkrecil auto i wyslal po czesci

dzisiaj totalnie zmeczona czekam zeby dotrwac do wieczora i isc spac

ja w kwestii słodyczowych zachcianek odżywkę białkową masz (czy może nie zamierzasz/nie chcesz spożywać) poki daje rade ...wole ryby , misko ...choc coraz bardziej sklaniam sie w kierunku rybnym

a w kwestii lodow.....kombinuje jak zrobic - kremowka, jajka, kakao stewia - i zapodac sobie odrobine w dni z tluszczami poki je mam....a potem pokombinuje zobacze....teraz zmykam do sklepu



kolejny dzien, wyspana po podrozy i waga

88,6 metra nie mam

a balam sie ze podroz mi sie odbije duzo kawy z mlekiem i duzo migdalow...
dzis na pewno wpisze w dzien cwiczenia min 1,5l zamiast ciezakow ..chyba ze ktos mi gdzies pozyczy


maly off top .....rety jak tu ( znaczy w pl) drogo jestem w szoku cenowym

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-07-31 08:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium