SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Witam wierna ekipe seniorek

Jednak nie wytrzymalam i zrobilam .....




wiec plan do 11-go ten trening jako rozruch 3x plus 3x bieganie ...potem 3 dni mnie nie ma i do 23 go chyba dalej ( mam konsultacje lekarskie ) no i zobaczymy co dalej

A w kwestii zdrowia ...np coz w tym wieku jak sie budzisz rano oi nic cie nie boli to znaczy ...nie zyjesz
Mialam ciezki okres w styczniu , ale ladujac u lekarza z problemami nerkowo pecherzowymi przy okazji dowiedzialam sie jakie spustoszenie a raczej rozlegulowanie organizmu ma miejsce przy chorobach tarczycy i jak sie samemu przez 'odchudzanie' ja zalatwia
dodatkowo o czymm nie niewiedzialam depresja i tarczyca ida w parze ....i jak mi pani doktor zaproponowala antydepresanty w komplecie z tyroksyna ...wtedy ...dopiero zlapalam depresje .....
ale tez znalazlam odpowiedz dlaczego jak ptrzestaje cwiczyc trzymajac miske waga skacze w gore....w depresji mozg dostaje sygnal jeszcze wiekszego spowolnienia i wejscia w tryb oszczednosciowy....

koniec tego przydlugiego wywodu
teraz jest ok
reasumujac - w wiekszosci moich dolegliwosci lekarstwem na rowni z proszkami jest ruch.. zwlaszcza silowy w zwiazku z tarczyca .....wiec jestem skazana na ruszanie sie i w sumie .....fajnie jednak zelastwo mnie kreci



Zmieniony przez - leah w dniu 2013-04-05 11:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Leah
Złom jest dobrym lekarstwem... u mnie na ten przykład na... na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
póki się ruszamy póty żyjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
moje dzisiejsze miska i bieg ...z malzem biegalam ....ale mnie pogonil




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
za to kolejne dwa bez treningu , co prawda w biegu ale nie tym na ktorym mi zalezy wiec tylko miski ...wczoraj ubogo ale - nie mialam gdzie zjesc dwa nie chcialo mi sie ....dzisiaj bedzie lepiej ....wiec wieczorkiem bieganko 5 km




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
wczoraj miska i bieg 5 km ....jak na mnie fajne czasy ( biegamn z malzonkiem ) ale n 5 km gps sie zerwal i nie ma koncowki .....zeszlam ponizej 8 min /km ...ale to wynik dwoch dni wolnych a i tak tempo emeryckie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no i dzisiaj ...bieg , moje 5 km sama ...i tak niezleale lepiej z malzonkiem sie biega













Zmieniony przez - leah w dniu 2013-04-09 18:41:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium