SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
francuskie to i dla mnie koszmar. Nienawidzę tego ćwiczenia....ale robię klnąc na czym świat stoi. Ale gdzie mnie tam do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
zrobilam galaretke z mleka koksowego ciiii i czekam az bede mogla pozrec.....( mleko kokosowe plus zelatyna )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
leah jaki ladny czerwony kwiatuszek

Przeczytalam u Kokosika Twoja wypoiwdz na temat tarczycy-- bardzo ciekawe mi raz TSH wyszlo 1,7 , za drugim razem 1,4 raz anty TG przekroczone 4 krotnie, pozniej 3 krotnie. Wyslala mnie wiec na usg tarczycy--- niby maly guzek jest, ale nic niepokojacego wiec sobie poprostu dalam swiety spokoj i rok nie bylam na zadnych badaniach, ale chyba wypadaloby sie przejsc do ogolnego.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kaszmirka moja mamam ma 70lat i maly guzek na tarczycy od zarania wiekow, i masz racje ze dajesz sobei swiety spokoj z ta tarczyca to tez troche szaleja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
kaszmirka pytanie na ile sie czujesz , czy cos ci przszkadza w funkcjonowaniu czy nie..ja od razu wiem kiey musze korekte tyroksyny zrobic bo wyjscie lozka jest problemem, jak bym depresje miala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
czy ty wymieniłaś 4a i b z pierwszego dnia czy ja znowu cos żle robie?
ja tam mam przysiad plie i wypady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
marineira
czy ty wymieniłaś 4a i b z pierwszego dnia czy ja znowu cos żle robie?
ja tam mam przysiad plie i wypady

tak bo przy wypadach bola mnie kolana...probowalam wrocic i mam z nimi problem, pradopodobnie zle stawiam stope a to powoduje bol kolana....nie mam nikogo kto by mi to skorygowal, a nie zabardzo mam czas rozgryzac sama gdzie jest problem....latwiejmi bylo zamienic cw....no mam laweczke z takm dingsem do nog

podobnie z plie ...i przysiadami ..tyle ze problem stawiania prawej stopy w przysiadzie rozwiazalam..tzn ...zawsze jak postwie za prosto, lub przeniose ciezar ciala na palce ....lub zle sie rozgrzeje....boli mnie kolano

ale sie wywod zrbil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
juz rozumiem, dzięki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
DZIEN 13

rybny 5 i ostatni

wiec
MISKA

ogolnie znana

TRENING

zrobiony to wazne...a szczegoly ponizej

15 min rozrzewki
42 min treningu glownego
12 min biegu

co daje 78 min ,.znaczy bede chyba wstawac jak Filonka zeby se z tym wszystkim zmiescic i nie pozawalac innych spraw
ogolne wszystko fajnie ...tylko 15 powtorzen to 15 a nie jakies 5 ktore wczesniej robilam...inaczej wazy sztanga w MC przy x15 niz x5



u mnie z a przewa 60 sek to roznie..glownie tyle ile trwa zmiana obiaznia...a mam szangi i hanlte na nakretki


Zmieniony przez - leah w dniu 2012-05-10 11:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Wiesz co, też czuję kolana przy niektórych ćwiczeniach i to ewidentnie kolana, nie stawy, np. przy wypadach, nie wiem, za słaba rozgrzewka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium