SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uu to cie pęczy ta kapucha, a enzymów trawiennych nie bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
uu to cie pęczy ta kapucha, a enzymów trawiennych nie bierzesz?

enzymow nie ale ja nigdy nie mialam takich problemow ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
a dzisiaj

jak ktos ma problemy z pochanianiem wody polecam litr wody wchodzi po dwoch lyzkach

a w temacie treningu ....malutkie ciezary i wolne tempo ,wiosla od 2 serii roblam ineterwalowo 20 pociagniec szybko /10 wolno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
przebieglam 4 km CIAGIEM bez marszu
co widac

miska grzeczna ,wafelki bialkowo-kokosowe ze zmiksowanymi malinami i jagodami ...pycha


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
a to dzisiaj .....
1a-zamienilamna sztange ....zeby nie paprac sie w ciagle zmainy obciazenia
1b- moja mloda gdzies zasiala ostatnia gume , trzeba bedzie zakupic , a teraz wzielam hantelki i zrobilam taki ruch jak rozciaganie z nimi ...nie wiem czy dobrze
2a w trzeciej serii zrozumialam ze za maly ciezar i moze byc wiec i jeest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak odczucia do tej pory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Martucca
Jak odczucia do tej pory?


swietnie
..dieta ....super sie na niej czuje, nie jestem glodna ...chyba ze wypadnie mi za dluga przerwa zwlaszcza rano,
- trenig .....fajny , w przyszlym tygodniu postaram sie o nakrecenie moich cwiczen do ewentualnej korekty ....bo generanie nie sparawia mi klopotow..po za ....Mountain climber’ na piłce - tym zestawie mialam zakwasy na brzuch..od niepamietnych czasow

- salsa -extra ....jak by sie dalo - moge wiecej....

no i w planie ( finasowym glownie ) mam - jak zaakceptujesz jakies 3- 4 miesiace wspolpracy z toba .......bo lazenie po omacku i krecenie sie w kolko juz mnie znuzylo ...a w te 3-4 m-ce mam nadzieje na nauke i okielzananie wlasnego ciala pod czujnym i wymagajacym okiem ....tzn twoim

a chcialam zapytac o suple ....glownie joint terapy ....bo po wczorajszym biegu daly sie odczuc kolana


jako ciag dalszy odczuc ....wklejam wymiary tak nie po 7 dniach ale ..zepsula mi sie waga i tak z ciekwosci weszalam i no to sie z ciekawosci pomierzylam ..i prosze dziele sie chos mam swiadomosc ze to w duze czesci woda ale pomalu ten fat sie zaczyna topic








Zmieniony przez - leah w dniu 2013-09-21 07:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
odwoluje co napisalam wyzej ..ze nie jest ciezko...rety ....myslam ze umre i to na treningu lapek ..tu to Marta wiesz jak czlowieka sponiewierac





w pierwszej serii montain clumbers zastanawialam sie czemu tylko po 5 na noge ...w trzeciej juz wiedzialam

Kickbacks z hantlami na piłce - utrzymanie sie na pilce w ostatniej serii bylo nie lada wyczynem
Odwrotne pompki w oparciu o ławkę - 3 i 4 seria to bylo zamiast 15 3x5
w '21' - zamienilam na sztange ....zeby nie krecic obciazeniami

mam nadzieje ze te zamiany z hantli na sztage sa ok ...jak nie to poszukam gdzies o,5 kilogramowe co by nie krecic tak ciagle


Zmieniony przez - leah w dniu 2013-09-21 09:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie spadki
Trening Cię metabolicznie nakręcił

Może być sztanga

Z supli dorzuć sobie zamiast Joint Therapy Boswelię (jest w sklepie sfd) i tran - pełną łyżkę. To tak na 2 tygodnie. Jak jeszcze trochę fatu spadnie, to pokombinujemy, jak Ci poprawić wrażliwość insulinową i może, może... Da się do michy dorzucić 25g ww

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-09-21 09:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
spadki dalej fajne ale ...angina mnie dopada.., gardlo , slabosc totalna..w nocy wspomgalam sie syropem na kaszel i strepsilsammi ..a lekarz dopiero jutro ....moze dlatego wczorajszy trening mi tak dal popalic....


wiec mam przymusowa przerwe:'-( ..dieta - rozumiem bez zmian
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium