SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he, na cyferkach to samo dla insuliny niekoniecznie, ale co tam.. na razie ujdzie
Nie martw sie "stabilizacja " tak wyglada redukcja, trzeba czasami poczekac na nowy dryg
Ty tez kup sobie glutamine, jka w pewnym momencie cie rzeczywiscie fizycznie ciagnie do ww porcja glutaminy zalatwia sprawe

Jak masz sztange nie rob MC ze sztangielkami tylko klasyczny MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
na cyferkach to samo dla insuliny niekoniecznie
pamietam
- pamietam slodki smak = insulina*
- ww = cholesterol *
* w wielkim uproszczeniu

kup sobie glutamine zjadam codzinnie podwojna dawke ze wzgledu na kolana ....ale zastosuje jak zalecasz, choc mysle ze teraz juz na dlugo problem jazdy na slodkie mnie opusci

MC robie ze sztnaga i przysiady i przysiad plie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
glutamina nie glukozamina to co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
glutamina nie glukozamina to co innego matol ze mnie

poczytalam , dobre dobre ...zakupie i bede spozywac

najbardziej podoba mi sie to
jest tak pomocna we wspomaganiu koncentracji, skupienia uwagi, polepszania procesów pamięciowych, ogólnej sprawności umysłu, czujności, uwagi, a także w poprawie nastroju oraz utrzymaniu "świeżości myśli". Nie dziwi więc popularność wśród sportowców siłowych, kulturystów oraz wszystkich tych dyscyplin, które wymagają diet o niskiej zawartości węglowodanów. Niektórych negatywnych symptomów stosowania diet niskocukrowych można uniknąć właśnie dzięki stosowaniu glutaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061



wczorajsza micha

dzisiejszy trening




oj generalnie jakis slabszy dzien mialam .....meczylam i meczylam ..ale wymeczylam

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-21 11:41:23

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-21 11:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
leah do czego uzywasz majonezu? Nie to ze bardzo zle ale sobei tak mysle czy nie alo by sie na olej lniany zamienic?
Masz bardzo duzo omeag6 w diecie i prawie zero omega3
łosos hodowalany nie ma omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
majonez do salatki z lososia - jajko, losos , ogorki kiszone/konserwowe, zielona cebulka majonez...pochodzenie lososia - chodowla w szkotlandi ( jak mowi moje dziecko) ...przeczytlam na etykietce


ale przeczytalam ze mozna mrozic ....zobacze jak wyglada rozmrazany losos wedzony..i jak bedzie ok to zukupie u pana co nam swieze ryby przywozi raz na 6-8 tygodni, prosto znad morza

choc szczerze jak mam ganiac po sklepach w poszukiwaniu nie hodowlanego lososia to moge - i chyba wole sie zasuplowac w omege 3

no i dodac sledzie bo na makrele nie mam pomyslu ( i moze sie okazac ze tez tylko dzika
i wyczylam ze olej rzepakowy lepszy niz slonecznikowy ....czyli taki sledz z cobulka w oleju rzepakowym byby ok


no i moge kupowac jajka z omega 3 ...widzialam taka reklame na samochodzie

Zmieniony przez - leah w dniu 2011-09-21 12:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie , wystarczy jak sa jaja naturalne one maja omega# w pewnej ilości, kupowanie omega3 to szkoda pieniedzy IMO< sledz jest fajny, hej a nie ma u was wedzonych dzikich? na pewno wpadnie ci w rece, no i dzikie sa tez zamrożone by było śmieszniej cena mniesza niz dzikich świeżych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
akurat mam tylko zamrozonego dorsza 0,28 i karmazyna 0,24 omega 3 w 100g z lowisk atlntyckich , troche malo przy Atlantic salmon 1.28-2.15

bede w sklepie sprawdze pochodznie lososia

a tak btw jak jadlam wiecej ryb chyba lepiej mi waga spadala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko najwazniejsze sa proporcje, nawet nie ilość ta tez ale proporcje w tym co jesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium