SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leah[50 tka]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 132974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
azzi

Masz dobre podejście, muszę je zaadoptować. Ja wciąż niezadowolona, bo się porównuję do szczuplejszych/młodszych/ silniejszych kobitek. I teraz mam za swoje.


no juz po roku na SFD, pelnym malolat w wieku mojej sarszej cory lub mlodszych ..skumalam ze mam lat ile mam , organizm dziala inaczej, 'moce przerobowe' nie te, obciazenie obwiazkami takoz....tu mozna wpisac co sie chce .......
wiec to co robie moge porownac TYLKO do siebie z przed....i oceniac progres

ale lepiej pozno niz wcale..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Fajnie Leah że się poukładało wszystko w głowie...
Widzę, że nie tylko ja mam problem z zaakceptowaniem pewnego stanu rzeczy... a że moce nie te, spadki nie takie, jedzenia mało a sylwetce daleko do ideału. Ale w końcu robię to co lubię i chociażby sam fakt, że po siłowni jestem "wypluta" ze złych emocji bo po prostu nie mam sił, i jestem szczęśliwa, bo robię coś dla siebie ... to mi daje satysfakcję.

Leah mamy prawie taki sam staż... jesteś o jeden tydzień mądrzejsza


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-06-08 22:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
och dziewczyny, to co ja mam powiedzieć? Każdy wiek ma swój urok i tak jak napisała leah najlepiej porównywac sie do ....siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jeżeli Obli powiedziałaby, że przeginam, to bym uwierzyła, w innym wypadku mam wrażenie, że marudzę.Niezależnie od stażu na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
azzi
Jeżeli Obli powiedziałaby, że przeginam, to bym uwierzyła, w innym wypadku mam wrażenie, że marudzę.Niezależnie od stażu na forum.

azzi az wlazlam na twoje zdjecia ...PRZEGINASZ..fajne cialko, ktore trzeba tylko dopracowac ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
DZIEN 37

wyszlo tak ze poprzedniego dnia....zroblismy sobie nocne polakow rozmowy z malzonkiem, nie dosc ze skonczylismy w okolicach 2 -giej w nocy to jeszcze wciagnelam przy tym bultelke chilijskiego wina, a ze nie pilam dluuuuuuugo .....efekt byl oj byl .......na drugi dzien czyli wczoraj..skacowana i nie wyspana nie mialam szans na codzienne funkcjonowanie a co dopiero na ciezary




WIEC MISKA



DZIEN 38


czyli dzisiej ledwo co weszlismy do domu i jeszcze mamy wazne spotkanie, ktore potrwa kilka godzin....i znow z cwiczenia nici...a miska ...taka jak wyszla bedac po za domem






Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-10 19:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
DZIEN 39

dzien kolejny , tym razem udalo sie wcisnac trening , to miska do d***
po ciezkiej nocy, wyprawieniu potomka na wycieczke mamy jedynaczke na kilka dni

potrzebowalbym do piatku byc bardziej slim...

TRENING


w temacie ciczenia
- w dipach to ciezary polozeone na brzuch
- zrobilam wykroki bo moj mozg mi podpowiadal ze kiedy je rozilam i czas grzecznie do nich wrocic.....bol kolana w tychze byl spowodowany brakiem rozcwiczenia i takoz sie okazalo
w czwartej serii podwoilam ciezar i zlozylam na sztange bo mi rece odpadaly od hantli, ta waga to na jedna reke
- no i skonczylam biegiem
-aaa Mc nie dlalam rady, moze dlatego ze nie moglam pizgac o trawe jak oststnio tylko pomalutku opuszczac na panele bo cwiczlam w domu


ok tyle a teraz wstyd czyli
MISKA

nie bylo kiedy , niebylo jak


SUPLE


musze isc lyknac





Zmieniony przez - leah w dniu 2012-06-11 21:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no dobra poskakalam sobie w innym watku, narobilam balaganu

no to teraz poskacze u siebie





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
chanula bo to forum sportowe jest ..a ty tam sobie u siebie dogadzasz wiec gonie do ciezarow dla zasady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karina90 / REDUKCJA / CHCĘ BYĆ FIT!

Następny temat

Pomoc przy diecie redukcyjnej pilnie potrzebna!!!!

WHEY premium